FIFA 22 "Ayarlar yüklenemedi" hatası

Kaan Karpuz

Centipat
FIFA 22 oyununu açarken oyun ayar dosyası seçme kısmında kendi ayarlarımı seçerken ayarlar yüklenemdi seçneği çıktı. Yardım edebilirseniz sevinirim. Adamakıllı oynadığım tek oyun FIFA onu da kaybetmek istemem.

resim_2022-01-07_111828.png

Bu hata ile FIFA'yı kaybetme ihtimaliniz yok, en fazla ayar dosyasını kaybedersiniz onu da tekrar oluşturabiliyorsunuz zaten.

Doğrulamak için soruyorum, buradaki 'ayar' dosyası bir kariyer modunun save kaydı mı yoksa kol ayarlarımızı vs. sakladığımız dosya mı?

Bu hatayı ilk defa mı aldınız? Daha önce oyun sorunsuz açılıyor muydu? Bir de PC sürümü mü konsol mu?

Evet oyunum sorunsuz açılıyordu ve evet PC sürümü Steam'den aldım.

Bu hata ile FIFA'yı kaybetme ihtimaliniz yok, en fazla ayar dosyasını kaybedersiniz onu da tekrar oluşturabiliyorsunuz zaten.

Doğrulamak için soruyorum, buradaki 'ayar' dosyası bir kariyer modunun Save kaydı mı yoksa kol ayarlarımızı vs. sakladığımız dosya mı?

Ayar dosyasını tekrar oluşturdum ama yine aynı hatayı verdi. Ayar dosyası Save kaydı kariyer modu ikisi de vardı. Sanırım oyuna girişte çıkan ayar kaydı zaten attığım fotoğrafta var.

Yeni konular

Geri
Yukarı