FIFA 22 için gamepad önerisi

Logitech F310 tavsiye ederim. WWE ve ETS gibi oyunlarda kullanmaktayım. Çok rahattır. Arkadaşlarım ile PES oynarken de kullanmaktayız. Memnunuz. İndirime denk gelirseniz 350 TL civarına wireless modeli F710'u da tercih edebilirsiniz.

PC için ön siparişten FIFA 22 satın aldım Max 350 TL bütçeye gamepad önerebilir misiniz? Ben bulabilirsem DualShock 4 düşünüyorum.
Logitech F310, tahminen aradığınız tüm özellikleri sunacaktır. Dualshock4 bulabilirseniz kesinlikle onu alın. Ancak onun dışında F310 alıp hem fiyat olarak iyi durumda olursunuz hem de ihtiyacınızı karşılarsınız. Ele konumlandırmak için alışma süreci gerekir.

350TL bütçede F310 alınmaz, bu fiyat bandı için uygun değil.
350 TL altına bulunuyor zaten, fiyat araştırması ile 200-270 bandında bulunabilir. İtopya'da indirim beklerse 200 TL civarına satın alabilir. İndirimde 170 TL'ye almıştım ben.

350 TL altına bulunuyor zaten, fiyat araştırması ile 200-270 bandında bulunabilir. İtopya'da indirim beklerse 200 TL civarına satın alabilir. İndirimde 170 TL'ye almıştım ben.
Bu fiyat bandı için uygun değil derken bütçeyi aşıyor dememiştim, özellikleri bütçeye göre düşük kalıyor.

Bu fiyat bandı için uygun değil derken bütçeyi aşıyor dememiştim, özellikleri bütçeye göre düşük kalıyor.
350 TL bandında çok fazla alternatif bulamadığım için ve F310 bizzat kullandığım bir cihaz olduğu için önerdim. Yoksa dediğinizi anladım yani problem yok.

Logitech F310 tavsiye ederim. WWE ve ETS gibi oyunlarda kullanmaktayım. Çok rahattır. Arkadaşlarım ile pes oynarken de kullanmaktayız. Memnunuz. İndirime denk gelirseniz 350 TL civarına Wireless modeli F710'u da tercih edebilirsiniz.

F710 FIFA oyunlarında tuhaf bir şekilde çalışmıyor bilginize.

Yeni konular

Geri
Yukarı