FIFA 22 için gamepad önerisi

clarkberk

Hectopat
Arkadaşlar bütçem pek belirli değil ve yakın zamanda almayı düşünmüyorum ama gamepad önerileriniz nelerdir? Sony PS5 DualSense düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf Fifa için alacaksanız Dual Sense 5 iyi olur ama Windows için oyun desteği ve ergonomi konusunda Xbox Series gamepad tavsiye edebilirim.

Hayatımda hiç gamepad kullanmadım alışır mıyım? Ve DualSense titriyor mu? Onun gibi bir şey duymuştum.
Hiç dikkat etmedim titreme olayına sadece Fifa da kullanıyorum. Yıllardır Playstation gamepadine elim alışık olduğu içi Dualsense tercih ettim zaten öncesinde de Dualshock 4 kullanıyordum. Redditte yazdığına göre steam bununla ilgili çalışma yapıyormuş ve bazı özellikleri PC platformunda çalışıyormuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bütçem pek belirli değil ve yakın zamanda almayı düşünmüyorum ama gamepad önerileriniz nelerdir? Sony PS5 DualSense düşünüyorum.
Sadece FIFA için DualSense uygun fakat farklı tür oyunlar oynayacaksanız Windows'ta her türlü XBOX kolu almalısınız uyumluluk açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı