FIFA 22 Online Mod'da gamepad tutukluk yapıyor

kadirwellick

Kilopat
Daha fazla  
Yahu kafayı yememe az kaldı birkaç gün önce indirimde koşa koşa FIFA 22 aldım indirdim falan derken FIFA 21'de taş gibi çalışan oyun kolum FIFA 22'nin Online tarafında sıkıntı çıkarıyor. Bakın Online modun üstüne bastırarak yazıyorum çünkü Online olmayan Single ve multi oyunlarda kol tam randıman mükemmel ama Online tarafa geçince mesela Pro Clubs modunu oynamak istedim diyelim, kol sürekli tutukluk yapıyor oyuncum aynı yere koşuyor uzun süre takılıyor kendi başına. 2-3 gündür aramadığım şey kullanmadığım program kalmadı ama yok olmuyor bir türlü düzeltemedim. Gamepad modelim Gen Game S3 yıllardır kullanırım Bluetooth üzerinden bağlarım hiçbir sorun çıkarmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu kafayı yememe az kaldı birkaç gün önce indirimde koşa koşa FIFA 22 aldım indirdim falan derken FIFA 21'de taş gibi çalışan oyun kolum FIFA 22'nin Online tarafında sıkıntı çıkarıyor. Bakın Online modun üstüne bastırarak yazıyorum çünkü Online olmayan Single ve multi oyunlarda kol tam randıman mükemmel ama Online tarafa geçince mesela Pro clubs modunu oynamak istedim diyelim, kol sürekli tutukluk yapıyor oyuncum aynı yere koşuyor uzun süre takılıyor kendi başına. 2-3 gündür aramadığım şey kullanmadığım program kalmadı ama yok olmuyor bir türlü düzeltemedim. Gamepad modelim gen Game S3 yıllardır kullanırım Bluetooth üzerinden bağlarım hiçbir sorun çıkarmaz.

Aynı sorunu klavye üzerinde bende yaşıyorum. Ben ping kaynaklı olduğunu düşünüyordum ama değilmiş, pingim stabilken bile o durumu yaşıyorum oyundan soğuttu zaten sildim PC'den.

Aynı sorunu klavye üzerinde bende yaşıyorum. Ben ping kaynaklı olduğunu düşünüyordum ama değilmiş, pingim stabilken bile o durumu yaşıyorum oyundan soğuttu zaten sildim PC'den.

Oyunun ayarlarından FPS'i 30a sabitleyip dener misin bende çalışmıştı sende de çalışır belki.

Yahu kafayı yememe az kaldı birkaç gün önce indirimde koşa koşa FIFA 22 aldım indirdim falan derken FIFA 21'de taş gibi çalışan oyun kolum FIFA 22'nin Online tarafında sıkıntı çıkarıyor. Bakın Online modun üstüne bastırarak yazıyorum çünkü Online olmayan Single ve multi oyunlarda kol tam randıman mükemmel ama Online tarafa geçince mesela Pro Clubs modunu oynamak istedim diyelim, kol sürekli tutukluk yapıyor oyuncum aynı yere koşuyor uzun süre takılıyor kendi başına. 2-3 gündür aramadığım şey kullanmadığım program kalmadı ama yok olmuyor bir türlü düzeltemedim. Gamepad modelim Gen Game S3 yıllardır kullanırım Bluetooth üzerinden bağlarım hiçbir sorun çıkarmaz.
Hocam Fifa 23 oldu birebir aynı problemi yaşıyorum çözebildiniz mi

Yeni konular

Geri
Yukarı