FIFA 22 teknik direktör kariyeri sözleşmesi biten oyuncu alma

BurakPalabiyikkk

Hectopat
Daha fazla  
Normalde FIFA19'da yaptığım sözlemesi 6 ay içinde biten oyuncuları serbest oyuncu gibi, sadece oyuncuyla konuşup, alabiliyordum ve sözleşmesi bittiği an geliyordu. Fakat FIFA22'de ne ön sözleşme yapabiliyorum ne de oyuncu sözleşmesi bitiyor. Bunu modlayarak falan düzeltebilir miyim?

Sözleşmesi biten oyuncular takımsız olarak görünüyor zaten direkt gidip görüşebiliyorsun.

Hocam çoğu imzalayabiliyor yeni sözleşme oyuncular ama bazıları da imzalamıyor, 19 da kimse 6 ay içinde imzalamadığı takdirde sezon sonuna kadar almazsa kimse takımda kalıyordu otomatik oyun sözleşme imzalatıyorsu 22 de belli olmuyor bazıları iyi oyuncular olmasına rağmen mesela modric örneği ratingi 85 ama bitiyor sözleşmesi imzalamıyor ama mesela Mbappé bırakmıyorlar sanırım bu işler yaşla alakalı.

Otomatik imzalatma olayına denk gelmemiştim. Vardy Isco gibi isimleri takımsızdan almıştım. İngiltere 4. lig takımı isen ve görüşme sıklığı sert ise 70 ve üstü oyuncular zaten takımına gelmiyor.

Sözleşmesi biten oyuncular takımsız olarak görünüyor zaten direkt gidip görüşebiliyorsun.
Oyuncuların sözleşmesi bitmiyor, yani yüksek fiyatlı adamların.

Hocam çoğu imzalayabiliyor yeni sözleşme oyuncular ama bazıları da imzalamıyor, 19 da kimse 6 ay içinde imzalamadığı takdirde sezon sonuna kadar almazsa kimse takımda kalıyordu otomatik oyun sözleşme imzalatıyorsu 22 de belli olmuyor bazıları iyi oyuncular olmasına rağmen mesela modric örneği ratingi 85 ama bitiyor sözleşmesi imzalamıyor ama mesela Mbappé bırakmıyorlar sanırım bu işler yaşla alakalı.
Benim 2.sezonum ve serbest kalan kaliteli adam görmedim. 6 ay içinde sözleşmesi biten adamla ön sözleşme imzalayamıyorum, öyle bir tuş çıkmıyor. Kulüple görüşmeye atıyor direkt.

Oyuncuların sözleşmesi bitmiyor, yani yüksek fiyatlı adamların.

Benim 2.sezonum ve serbest kalan kaliteli adam görmedim. 6 ay içinde sözleşmesi biten adamla ön sözleşme imzalayamıyorum, öyle bir tuş çıkmıyor. Kulüple görüşmeye atıyor direkt.
2. sezon başında 1 gün geçirdikten sonra sonra 4. lige vardy, isco, ramos gibi oyuncuları almıştım hepsi takımsızdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı