FIFA 23 30 FPS kilidi nasıl kaldırılır?

Ardaq

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
6600XT ekran kartım var AMD'nin uygulamasında sabit 30 FPS gösteriyor kilidi 60 yapmama ragmen oyunda hala 30 FPS alıyorum. Sorun sistemimde değil, nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
6600XT ekran kartım var AMD'nin uygulamasında sabit 30 FPS gösteriyor kilidi 60 yapmama ragmen oyunda hala 30 FPS alıyorum. Sorun sistemimde değil, nasıl çözebilirim?

Driver üzerinden FIFA 23 seçip sonra AMD Radeon Chill ayarını kapattıktan sonra AMD ile alakalı bir FPS sınırlama kalmaması gerekiyor. Eğer devam ederse oyunun içindeki ayarlara da bir bakın orada da fps sınırlama ayarı var.

Bu konuda çözüm oyunu iade edip farklı bir yerden almak olmuş aslında Steam üzerinden de sorun çözülebilir lakin arkadaş Steam üzerinden oynamıyor da olabilir konuyu okudunuz mu ?

Driver üzerinden FIFA 23 seçip sonra AMD Radeon chill ayarını kapattıktan sonra AMD ile alakalı bir FPS sınırlama kalmaması gerekiyor. Eğer devam ederse oyunun içindeki ayarlara da bir bakın orada da FPS sınırlama ayarı var.

FIFA 23 gözükmüyor driverda. Oyundaki sınırı kaldırdım.

Epic Games'ten aldım oyunu.

Oyunu hangi platform üzerinden oynuyorsunuz ? Oyunun AMD Radeon Software kısmında gözükmesi gerekli ayar yapabilmeniz için.

AMD Radeon Software uygulamasına girdikten sonra yukarıdan "Oyun > Oyunlar" kısmına geldikten sonra eğer Fifa 23 yoksa oraya elle ekleyin sonrasında dediğim gibi Radeon Chill ayarını kontrol edin.

AMD Radeon Software uygulamasına girdikten sonra yukarıdan "oyun > oyunlar" kısmına geldikten sonra eğer FIFA 23 yoksa oraya elle ekleyin sonrasında dediğim gibi Radeon chill ayarını kontrol edin.

Deneyeceğim. Şimdide 40 FPS alıyorum şaka gibi gerçekten.

Deneyeceğim. Şimdide 40 FPS alıyorum şaka gibi gerçekten.
Fifa 23 çok sıkıntılı bir oyun. Ben ilk aldığımda oynanmıyordu sonrasında tekrar denedim bu sefer korner ve frikiklerde kasma vardı şimdi hepsi geçti ama hevesim kaçtı.

FIFA 23 çok sıkıntılı bir oyun. Ben ilk aldığımda oynanmıyordu sonrasında tekrar denedim bu sefer korner ve frikiklerde kasma vardı şimdi hepsi geçti ama hevesim kaçtı.

Şu an deniyorum inşallah olur.

FIFA 23 çok sıkıntılı bir oyun. Ben ilk aldığımda oynanmıyordu sonrasında tekrar denedim bu sefer korner ve frikiklerde kasma vardı şimdi hepsi geçti ama hevesim kaçtı.

Maalesef aynı, düzelmedi.

Geri
Yukarı