FIFA 23 açılmıyor

Psyduck10

Centipat
Daha fazla  
Dün FIFA 23 aldım ve indirdim fakat oyuna giremiyorum. Başta anticheat hatası veriyordu sonrasında oyunu silip tekrar yükledim fakat bu sefer de oyuna girmek için tıkladığımda EA uygulaması açılıp kapanıyor fakat oyuna herhangi bir giriş yapamıyorum.

Oyunu ve EA uygulamasını yönetici olarak çalıştırdım.
Güvenlik duvarını kapatarak girmeyi denedim.
EA ve Origin'i silip tekrar yükleyerek girmeyi denedim.

Fakat hiçbir sonuç alamadım. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı sorun bende de var PC'yi duvara atacağım çözüm bulabilen var mı bize de yardım etsin lütfen.

Durum bende çözüldü hocam. Çözüm ise şöyle; önce güvenlik duvarı vs. hepsini devre dışı bıraktım ve Origin'i yönetici olarak çalıştırdım. Sonrasında oyunu Origin'den açtım ve açıldı. Daha önce bunu denemiştim açılmamıştı fakat geçen gün tekrar denediğimde açıldı. Şu an sıkıntısız bir şekilde oynuyorum oyunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum bende çözüldü hocam. Çözüm ise şöyle; önce güvenlik duvarı vs. hepsini devre dışı bıraktım ve Origin'i yönetici olarak çalıştırdım. Sonrasında oyunu Origin'den açtım ve açıldı. Daha önce bunu denemiştim açılmamıştı fakat geçen gün tekrar denediğimde açıldı. Şu an sıkıntısız bir şekilde oynuyorum oyunu.

Hocam dediğini yaptım şimdi de şöyle bir hata var bunun hakkında bir bilgin var mı?

1671210956266.jpeg

Dosya Ekleri

• 1671210924348.jpeg
    1671210924348.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 24
Hocam dediğini yaptım şimdi de şöyle bir hata var bunun hakkında bir bilgin var mı?

Eki Görüntüle 1604430
Böyle bir hatayla hiç karşılaşmadım. İstersen güvenlik duvarı vs. kapalıyken oyunun dosya bütünlüğünü doğrula ve tekrar originden açmayı dene ya da anticheat dosyasını silip tekrardan oyunu aç. Aklıma başka bir çözüm yolu gelmiyor.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1604430

Anticheat silip tekrar yükle. Bu bilgisayar>c diski>program files>ea>ac bu yolları takip et ve EA anticheat programına bas. Sonra çıkan ekranda üstte olan ok işaretine tıklayıp FIFA 23'ü seç.(sakın hepsini kaldır deme!) oradan kaldır butonuna bas ve sonra ekranı kapatmadan tekrar yükleye bas. Yükleyince düzelmesi lazım.

Geri
Yukarı