FIFA 23 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

dogukannvd

Hectopat
Daha fazla  
FIFA 23'ü açtığımda EA anti cheat iniyor. İnmesi tamamlandığında EA anti cheat ekranı gidiyor ve oyunun açılması gerekirken Steam'de oyunu kapatmış gözüküyorum ve EA uygulaması siyah ekran veriyor.

FIFA 23'ü açtığımda EA anti cheat iniyor. İnmesi tamamlandığında EA anti cheat ekranı gidiyor ve oyunun açılması gerekirken Steam'de oyunu kapatmış gözüküyorum ve EA uygulaması siyah ekran veriyor.

Vallahi ne diyeyim şimdi bende Epic Games'den aldım Gamepad'i görmüyor falan iade ettim Steam'den alacağımda işte orada da açılmama sorunları varmış o kötü çok sorunlu bir oyun FIFA 23.

Vallahi ne diyeyim şimdi bende Epic Games'den aldım Gamepad'i görmüyor falan iade ettim Steam'den alacağımda işte orada da açılmama sorunları varmış o kötü çok sorunlu bir oyun FIFA 23.

Steam ya da Epic ile ilgili durum değil oyunun kendisinde böyle. 10 saatlik sürümünde açmak için çok uğraştım. Sıkıntılı oyunu açmak. Bir şey değişmeyecek.

YouTube çözümleri var ve onları yaptıktan sonra mutlaka Origin'i yönetici ile çalıştırıp açman lazım. Yoksa çözümler işe yaramıyor ben çok uğraştım. Bir kaç videoya bak.

Steam ya da Epic ile ilgili durum değil oyunun kendisinde böyle. 10 saatlik sürümünde açmak için çok uğraştım. Sıkıntılı oyunu açmak. Bir şey değişmeyecek.

YouTube çözümleri var ve onları yaptıktan sonra mutlaka Origin'i yönetici ile çalıştırıp açman lazım. Yoksa çözümler işe yaramıyor ben çok uğraştım. Birkaç videoya bak.

Yaptım olmuyor iade ettim paranın yatmasını bekliyorum artık 12 gün dediler.

Yaptım olmuyor iade ettim paranın yatmasını bekliyorum artık 12 gün dediler.
Oyunda 22 nin aynısı, almaya değmez açmak için de çok uğraşıyorsun, 10 saat denedim varsa 22 onu oynamaya devam et benim gibi.

Ben de çok denemiştim çözüm bulamamıştım. FIFA 23'ü sorunsuz açabilenler dünyanın en şanslı insanları gerçekten.

Ben aştım lakin oyun o kadar çabaya deyecek oyun değil. Bios dan ayar falan yaptım açmak için.

Oyunda 22'nin aynısı, almaya değmez açmak için de çok uğraşıyorsun, 10 saat denedim varsa 22 onu oynamaya devam et benim gibi.

Var zaten alırım mod Manager indiririm olur biter ama belki sıkılırsam FIFA23'e geçerim. Bir de arkadaşım hemen FIFA22 bende boşta kalacağından dolayı oyunu istiyor vermem ben o oyuna o kadar para verdim 96TL civarında para verdim tam hatırlamıyorum ilkbahar aylarında aldım vermemde sonuçta para verdim ben o oyuna doğru değil mi?

Ben de çok denemiştim çözüm bulamamıştım. FIFA 23'ü sorunsuz açabilenler dünyanın en şanslı insanları gerçekten.

Ben açıyorum ama klavyeyle oynatıyor sıkıntı orada bende iade ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı