FIFA 23 ayarları sıfırlandı

Trraene

Decapat
Dün normal çalışıyordu şimdi Game Pad'i takıp oyuna girdim hem Game pad sapıtıyor hem de tüm ayarlarım ve savelerim sıfırlanmış eski ayarları tekrar yükleyebilir miyim?

Dün normal çalışıyordu şimdi Game Pad'i takıp oyuna girdim hem Game pad sapıtıyor hem de tüm ayarlarım ve savelerim sıfırlanmış eski ayarları tekrar yükleyebilir miyim?

GamePad'i tak çalıştır olarak mı kullanıyorsunuz? Markası nedir? Kablolu mu kablosuz mu?

GamePad'i tak çalıştır olarak mı kullanıyorsunuz? Markası nedir? Kablolu mu kablosuz mu?
Normalde tak çalıştır kullanamıyordum bu yüzden ds4 driver kurup kullandım . Senin yaşadığın sorunu yaşayınca Ds4 driver'ı sildim.
Gamepad'i steamden belli bir ayar yapınca tak çalıştır şeklinde steam de kullanılabiliyor.

Gamepad de Trendyol'dan markasını bilmediğim bir Kablosusz Ds4

Normalde tak çalıştır kullanamıyordum bu yüzden ds4 driver kurup kullandım . Senin yaşadığın sorunu yaşayınca Ds4 driver'ı sildim.
Gamepad'i steamden belli bir ayar yapınca tak çalıştır şeklinde steam de kullanılabiliyor.

Gamepad de Trendyol'dan markasını bilmediğim bir Kablosusz Ds4

Sorun yaşayan ben değilim ama olsun. Tespihte hata olmaz.
DS4 kesinlikle önermiyorum lanet bir program kendileri. Muhtaç kalmadıkça kullanmamak gerek.
Steam'den ayar yapmayı biliyor musun?
Bilmiyorsan video linki bırakabilirim.

Sorun yaşayan ben değilim ama olsun. Tespihte hata olmaz.
DS4 kesinlikle önermiyorum lanet bir program kendileri. Muhtaç kalmadıkça kullanmamak gerek.
Steam'den ayar yapmayı biliyor musun?
Bilmiyorsan video linki bırakabilirim.
kablolu kablosuz 2 Gamepadde de denedim Fifa23 için sorunsuz tak çalıştır kullanıyorum. Steam ayarlardan Kontrolcü ayarlarını benimki gibi yapıp oyunu steamden açmanız lazım.
Ekran görüntüsü 2024-03-23 202449.png

Geri
Yukarı