Rainbow Six: Siege Haritaları nasıl ezberlenir?

Hellw1n

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar R6 da yeniyim fakat harita havuzu büyük olduğu için farklı farklı haritalar geliyor ve hiçbirini bilmeden oynuyorum. Ne yaptığımı adamların nereden geldiğini falan bilmiyorum. Nasıl yaparım? Öneri verir misiniz?

Oynaya oynaya öğrenirsin. Korona döneminde ezberlemiştim ben haritaları.

Video izleyerek öğrenmek daha zor olacaktır. Önce özel oyun ile haritaya girin ve tamamen haritayı dolaşın. Sonrasında hızlı maç girerek zaten oynayarak öğreneceksiniz. Oyunda bütün haritaları tamamen ezbere biliyorum. Bu oynayarak olan bir şey. Ezberleyemediğim 2 harita var, Liar ve Nighthaven Lab. Bu 2 haritayı istersen 100 kere oynayayım ezberleyemiyorum.
Sözün kısası oynayarak ezberlersiniz.

Arkadaşlar R6 da yeniyim fakat harita havuzu büyük olduğu için farklı farklı haritalar geliyor ve hiçbirini bilmeden oynuyorum. Ne yaptığımı adamların nereden geldiğini falan bilmiyorum. Nasıl yaparım? Öneri verir misiniz?
Aslında harita ezberi gibi bir şeye gerek yok. Sadece 5 6 ele temel şeylerin (bombanın vs.) nerelere kurulabileceği, kurulan yere nasılsın gidileceğini öğrenirsiniz. Onun dışında zaten hep her yere bakarak gitmeniz gerek.

Aslında harita ezberi gibi bir şeye gerek yok. Sadece 5 6 ele temel şeylerin (bombanın vs.) nerelere kurulabileceği, kurulan yere nasılsın gidileceğini öğrenirsiniz. Onun dışında zaten hep her yere bakarak gitmeniz gerek.
Ezbere bilmek hayati bir durum. Karşı tarafın nerelerden gelebileceğini analiz etmek, ses duyduğunda bakacağın yeri iyi bilmek ve adamların yerini biliyorsan o konumu en iyi şekilde arkalamak. Önlerine çıktığında avantajını kaybediyorsun çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı