FIFA 23 cheat table nereden bulunur?

Live editör şu şekilde oyunumu görmüyor. Görmesi için uğraştığım zaman EA apps çıkış yapıp tekrar giriş yapmamı istiyor. Sizin videonuzda oyun dosyaları direk bulunmuştu. Nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?
Screenshot_2.jpg

Live editör şu şekilde oyunumu görmüyor. Görmesi için uğraştığım zaman EA apps çıkış yapıp tekrar giriş yapmamı istiyor. Sizin videonuzda oyun dosyaları direk bulunmuştu. Nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?Eki Görüntüle 1883893

bu link deki versiyonu indir oyunun yüklü olduğu klasörün içine çıkar ea ya giriş yap ve ofline modu aktifleştir launcher yönetici modunda çalıştır çalışacaktır.

Bu linkdeki versiyonu indir oyunun yüklü olduğu klasörün içine çıkar EA ya giriş yap ve ofline modu aktifleştir Launcher yönetici modunda çalıştır çalışacaktır.

Gene aynı key file not found hatası.

Gene aynı key file not found hatası.

bunu dosyayı oyunun kurulu oldugu fifa klasorunun içinde çalıştır. olur

Ben Live editörde run Game yapınca oyun açılmıyordu bir şeyler yaptım açıldı anti cheat ile ilgili sonra giriyorum oynuyorum cheat table da açık Cheat Engine ile olan var ya ama biraz oynadıktan sonra hatasız atıyor nasıl yapacağım @Alicanli06

Hocam benim sorun hile değilmiş benim sorun oyunda oyunu düz oynadım yine aynı sorun oldu oyunu oynarken takılıyor ve iki saniye donuyor sesler hala geliyor sonra hatasız bir şekilde oyundan atıyor bu sorunun çözümünü bilen var mı? @Alicanli06

Son düzenleme:

Geri
Yukarı