FIFA 23 cheat table nereden bulunur?

mehmetgules

Centipat
Daha fazla  
Selam herkese, ben menajer modunda sevdiğim oyuncuların potansiyellerini yükseltmek, istediğim takıma direkt gitmek, aynısını oyuncu modunda da yapmak istiyorum. Bir nevi bu rebuild çeken kişiler gibi modlu oynamak istiyorum, bunun için cheat table varmış Cheat Engine ile çalışıyor galiba. Ben bir tane indirmiştim ama oyunu açmıyor direkt kapatıyor, sonra anlayamadım için uğraşmadım ama bunu kullananlar nereden indiriyor? Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,6 KB · Görüntüleme: 859
çalışmıyor anticheat denilen ..... yüzünden oyundan soğudum . CR7 1 sezon oynuyor sonra emekli ibrahimovic emekli bun arkadaaş kariyer modunuda .... ettiniz

Live Editor ile birlikte kullanın. Oyunu LE ile açın zira bu program anticheat´i bypass ediyor diye biliyorum. Oyun açıldıktan sonra cheat table´ı açın.

Live Editor ile birlikte kullanın. Oyunu LE ile açın zira bu program anticheat´i bypass ediyor diye biliyorum. Oyun açıldıktan sonra cheat table´ı açın.
Ustat dediğin program da ban riski yüksek ki önemli değil benim için online oynamıyorum zaten ama program en son sürümünü indiriyorum hiç tepki vermiyor eski sürümüne basınca oyun ekranı gelir gelmez kapatıyor bir sürü vidyo ve bir sürü yöntem denedim . Esikiden orgin üzerinden bağlanıyordu ozaman yapanlar yapmış hep eski videolar ama şuan oyun ea denilen..... üzerinde açılıyor ve antichat programına bağlanıyor anlaayacağın 3-4 saat kafa patlattım yapamadım veya olmuyor. bir bildiğin varsa memnun olurum veya aktif olarak kullanıyorsan yardımcı olursan sevinirim.

Sistem yeterli.

Geri
Yukarı