FIFA 23 donma sorunu

neojun

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller FIFA 23'te oyunu oynarken birkaç saniye (10-30) donuyor ardından oyun geri geliyor ama Ultimate Team oynayanlar bilir o saniyede zaten golü yiyorum artık katlanılamaz bir duruma geldi arada bir yapıyor ondan bir yazmak istedim bilen yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun maalesef bende de var. Kardeşimin PC'de sıkıntı olmuyor benim PC'de sıkıntı oluyor. İnternet ile alakalı kesinlikle değil. Benim PC'de fena değil zaten 1050 Ti var. Bu saçmalığın çözümünü merak ediyorum cidden.

Herkese iyi sosyaller FIFA 23'te oyunu oynarken birkaç saniye (10-30) donuyor ardından oyun geri geliyor ama Ultimate Team oynayanlar bilir o saniyede zaten golü yiyorum artık katlanılamaz bir duruma geldi arada bir yapıyor ondan bir yazmak istedim bilen yardımcı olabilir mi?
Biraz geç olacak ama bu hata hala çok fazla alınıyor çözümü bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz geç olacak ama bu hata hala çok fazla alınıyor çözümü bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam olarak ne yapıyor videoda adamın anlattığını pek anlamadım.

SSD'de bulunan temp yerine HDD'de 2 temp içinde ayrı dosya açtım dizini de orası seçtim olay bu değil mi?

SSD'de bulunan temp yerine HDD'de 2 temp içinde ayrı dosya açtım dizini de orası seçtim olay bu değil mi?
Evet düzeldi mi? ben de bu şekil gözüküyor:
Screenshot_49.png

Eğer yaptıktan sonra oyun açılmazsa Origin üzerinden repair e basarsanız düzelir.

Tek SSD için çözüm yok sanırım. SSD olan hard diski ikiye böldüm. Temp değiştirdim ancak sadece 2 maçlık bir çözüm oldu. Fakat dünyanın en saçma olayı. EA sanırım artık iplemiyor. Zaten serinin son oyunu. Vazgeçtim bende.

Konu sahibi olarak şunu eklemek istiyorum arkadaşımda aynı sorunu yaşıyordu ve geçtiğimiz hafta yeni sistem aldı kendine bende bir FIFA'yı denesene dedim oyun hiç takılmadan çalışıyor anlamıyorum sistemim yetersiz değil ama ne bileyim ya her sene aynı muhabbet sanırım FIFA sondu benim için.

Bende o şekilde yaptım fakat arada bir yine öyle oluyor sistemimde iyi ama anlamadım FIFA 22 de böyle bir sorunum yoktu.
Aynı şekil güçlü bir sistem var ama her FIFA oyununda yaşıyordum bu hatayı şuan düzeldi. Belgelerim klasörü ve FIFA dosyaları farklı disklerde olunca da yapıyormuş eski oyunlarda, cidden PC için çok sorunlu bir oyun.

Aynı sorun maalesef bende de var. Kardeşimin PC'de sıkıntı olmuyor benim PC'de sıkıntı oluyor. İnternet ile alakalı kesinlikle değil. Benim PC'de fena değil zaten 1050 Ti var. Bu saçmalığın çözümünü merak ediyorum cidden.

Hocam çözebildiniz mi? Bende de bunun gibi bir sorun var

Geri
Yukarı