FIFA 23 donuyor

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Sistemimi yazma ihtiyacı duymuyorum çünkü sorununun donanımsal olmadığını biliyorum. Daha önceki 2 FIFA oyununda da aynı şey oluyordu. Yaşadığım sorun şu: Online bir şekilde oynarken maçın ortasında benim oyunum donuyor fakat rakibimin oyunu devam ediyor benim oyunum düzeldikten sonra oyun hızlanıyor ve rakibimin benim oyunumun donduğu süre zarfında yaptığı şeyleri görüyorum fakat tabii müdahale edemiyorum. Oyun sonradan normale dönüyor fakat bir maçta 2 3 kere tekrarlanıp her seferinde gol yiyince gamepadimi kırma safhasına geldim. Windows 10 kullanıyorum sürücülerim güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemimi yazma ihtiyacı duymuyorum çünkü sorununun donanımsal olmadığını biliyorum. Daha önceki 2 FIFA oyununda da aynı şey oluyordu. Yaşadığım sorun şu: Online bir şekilde oynarken maçın ortasında benim oyunum donuyor fakat rakibimin oyunu devam ediyor benim oyunum düzeldikten sonra oyun hızlanıyor ve rakibimin benim oyunumun donduğu süre zarfında yaptığı şeyleri görüyorum fakat tabii müdahale edemiyorum. Oyun sonradan normale dönüyor fakat bir maçta 2 3 kere tekrarlanıp her seferinde gol yiyince gamepadimi kırma safhasına geldim. Windows 10 kullanıyorum sürücülerim güncel.

İnternetiniz yavaş olabilir.

İnternetiniz yavaş olabilir.
O ihtimali de düşündüm fakat download hızım 100 upload hızım 7 mbps. Pingim 3. Ayrıca hiçbir oyunda internet kaynaklı bir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı