Oyun FİFA 23 Ea Play Sahiplerine 503TL

Türkiye'de yaşamıyorsunuz değil mi siz? Her konuda böyle duyar kasıyorsunuz.
Ya öyledir ya da tuzu kurudur baba parası olunca çok koymuyodur rahatlık ordan geliyodur.
İstanbul’da yaşıyorum. Yaşım 26. Gece 11 sabah 6 gece kulübünde çalışıyorum. Hırsızlığınızı meşrulaştıracak savunmalarınızı kendi zeka seviyenizdeki insanlara yapın. Benim 100 liram var ise 100 liralık oyun oynuyorum. Bu kadar delikanlı iseniz kullandığınız bilgisayarları da çalın mağazalardan. İçtiğiniz suyu da. Bu arada kapağı iyice sıkın da hava kaçırmasın.

Son düzenleme:
İstanbul’da yaşıyorum. Yaşım 26. Gece 11 sabah 6 gece kulübünde çalışıyorum. Hırsızlığınızı meşrulaştıracak savunmalarınızı kendi zeka seviyenizdeki insanlara yapın. Benim 100 liram var ise 100 liralık oyun oynuyorum. Bu kadar delikanlı iseniz kullandığınız bilgisayarları da çalın mağazalardan. İçtiğiniz suyu da. Bu arada kapağı iyice sıkın da hava kaçırmasın.
Dostum sen git kokteyl falan yap masalari donat burda hırsızlık falan haddini aşma ne zorluklarla pc alan insanlar var burda hazir sistem bekleyenler kovalayanlar var o yüzden kimseye hirsiz diyemezsin laf ebeliği de yapma burda..

Utanmasanız dolar neden 20₺ diye EA'ya kızacaksınız. Bizim milletim kafayı başka ülkede bulamazsın. Tamam haklısınız oyun fiyatları pahalı ama bu sizce onların bilerek yaptığı bir durum mu?

Dostum sen git kokteyl falan yap masalari donat burda hırsızlık falan haddini aşma ne zorluklarla pc alan insanlar var burda hazir sistem bekleyenler kovalayanlar var o yüzden kimseye hirsiz diyemezsin laf ebeliği de yapma burda..
Onlar da benim gibi “ masa donatarak “ gecede bin kaldırsın onlar da alsın moruk sen oturduğun yerden klavye delikanlılığı yapma. Korsan oyun hırsızlıktır bu kadar basit yallah.

Dostum sen git kokteyl falan yap masalari donat burada hırsızlık falan haddini aşma ne zorluklarla PC alan insanlar var burada hazir sistem bekleyenler kovalayanlar var o yüzden kimseye hirsiz diyemezsin laf ebeliği de yapma burada.

Adamın yaptığı işle ne dalga geçiyorsun ki? Hazır sistem kovalayan adamda çalışsın alsın parasıyla dediğin durum öğrenciler için anca geçerli, ki adam haklı dolar 20 oldu fiyatlar artiyor diye git sistem çal bakalım.

Beyin yaşın ettiğin sözlerden belli oluyor. Sen ağzını köpürterek bu mesajı atarken ben köpüklü Türk Kahvemi yudumluyorum. ☕

Not: Korsan oyun hiç oynamadım, oynamayı da düşünmüyorum. İndirim bekler, düşerse alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı