Çözüldü FIFA 23 gamepadi görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Crunchy

Picopat
Daha fazla  
Dün akşam Epic Games'ten FIFA 23 sattın aldım. Sabah indirdim ama oyuna girdiğim vakit FIFA gamepadimi görmüyordu. Oyunu Steam'e eleyip geniş ekran modunda oynamayı denedim olmadı. X360CE kurdum oda işe yaramadı. Ne yapmalıyım?

Gamepad: Rampage SG-R602

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba

Xoutput kurun öncelikle ardından gamepadinizi Xbox koluymuş gibi gösterin . Steam'a girip kontrolcü ayarlarını açın. Xbox'u tikleyin çözüm olacağını umuyorum

Merhaba dostum. İnternetten baktimda senin gamepad'in windows 7 ve 8 için. Ve tahminimce senin bilgisayar ise windows 10 veya 11. İşte bu yüzden çalışmiyor gamepad'in. Bende de bu sorun var ve yapman gereken yeni bir gamepad almak.

Merhaba dostum. İnternetten baktimda senin gamepad'in windows 7 ve 8 için. Ve tahminimce senin bilgisayar ise windows 10 veya 11. İşte bu yüzden çalışmiyor gamepad'in. Bende de bu sorun var ve yapman gereken yeni bir gamepad almak.
Hocam ben FİFA 19 ve Pes oynuyordum.

Merhaba

Xoutput kurun öncelikle ardından gamepadinizi Xbox koluymuş gibi gösterin . Steam'a girip kontrolcü ayarlarını açın. Xbox'u tikleyin çözüm olacağını umuyorum
Hocam ben oyunu Epic Games'ten aldım ama.

Bazi oyunlarda özellikle eski olanlarda çalışabilir ama 23 yeni bir oyun olduğu için eski bir gamepada uyarlamamis olabilirler. böyledir diye düşünüyorum. Değil diyorsanız başka bir tavsiyem yok şuan.

Driver güncellediniz mi?

Gamepad uyarlanmamış vs tamamen saçmalık bu arada. Düzgün bir ayarlama ile çalışması gerekir bu oyunda da.

Bu çözüm çalışmazsa Xbox360ce üzerinden tekrar deneyin.
Evet sanırım güncelledim. Attığınız sitedeki en güncel olanı indirip içindeki tüm dosyaları kurdum.

Driver güncellediniz mi?

Gamepad uyarlanmamış vs tamamen saçmalık bu arada. Düzgün bir ayarlama ile çalışması gerekir bu oyunda da.

Bu çözüm çalışmazsa Xbox360ce üzerinden tekrar deneyin.
Sorun çözüldü. Adamsın

Son düzenleme:

Geri
Yukarı