Çözüldü FIFA 23 görev yöneticisinde 10 saniye görünüp açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

prex

Kilopat
Daha fazla  
Steam'den FIFA 23 yükledim ama sabahtan beri bir türlü açamadım şu oyunu. Ekrana anticheat geliyor ve barı doluyor, dolduktan sonra oyun ekranda olmuyor ama görev yöneticisine düşüyor. Görev yöneticisinde FIFA 23 10 saniye kalıp gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
EA uygulamasını silip yüklemek işe yaramadı hocam @b33rch , sizin ve diğer arkadaşların dediğine bakarsak format şart. Geçenlerde bir NTLite ile düzenlenmiş bir Windows 10 ISO paylaşılmıştı forumda onu kurmayı düşünüyorum.

AtlasOS kullanıyorum o direkt siliyor, belki Fifa için gerekli bir şey de kaldırmış olabilir fakat bu düşük bir ihtimal.
Bu arada düşük ihtimal değil hocam. Ben de formattan önceki versiyonda CustomOS'lar gibi ama manuel olacak şekilde çoğu servisi, hizmeti vs. kapatıyordum performans için. Çok fazla ayar yapmıştım OS'lara güvenmediğim için. Ondan kaynaklı olduğunu düşünüyordum fakat sizin yaptığınızı düşünmediğim için söylememiştim.

Kesinlikle temiz bir format atınız.

Bu arada düşük ihtimal değil hocam. Ben de formattan önceki versiyonda CustomOS'lar gibi ama manuel olacak şekilde çoğu servisi, hizmeti vs. kapatıyordum performans için. Çok fazla ayar yapmıştım OS'lara güvenmediğim için. Ondan kaynaklı olduğunu düşünüyordum fakat sizin yaptığınızı düşünmediğim için söylememiştim.

Kesinlikle temiz bir format atınız.
O halde ayar yapmadan format sonrası ilk bir deneyeyim Fifa 23'ü.

Şimdi Fifa indirmesi bitti fakat sorun devam etmekte. Rapor ise alınmıyor çünkü AntiCheat engel oluyor.

1689170051410.png

FIFA'yı sil yükle mi yapmıştınız? Bu oyun tam bir saçmalık hatalarla dolu ve bir diğer hatası hatayı bulmaya da izin vermemesi.
Onu da yaptım olmayınca bu sabah format attım zaten aklımdaydı atmak. İki yolda da çözülmedi. Daha komiği kardeşime de almıştık onda direkt çalıştı :D

Aylar sonra gelen güncelleme: Anakart değiştirdim UEFI destekli anakarta geçince sorun düzeldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı