FIFA 23 hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

emirhanowski

Centipat
Daha fazla  
044d2d8a-7cd2-41c8-86f7-d35b6607881f.png

RAM 503, 2'de sabit kalıp hata vermeden kapanıyor hiçbir şekilde hata vermiyor. Çözümü var mıdır?
Sistemsel bir sıkıntı yok öyle çözümlerle gelmeyin :)

Merhaba @Recep Baltaş
Neredeyse 1 yıla yakın Ultra grafikte sorunsuz oynadığım FIFA 23 Online oynarken 7-10 gündür hafif hafif kasmalar oyun içi ve menüde az bir şey sonra oyun içinde hafif donup pat diye hata vermeden kapanmaya başladı oyunu Epic Games'ten sildim yükledim EA'yı sildim ekran kartına dün güncelleme geldi sevindim düzelir diye yok yine olmadı forumlarda araştırdım bir şeyler denedim yok olmadı sorunun ne olduğunu da anlamadım çözemiyorum oynayamıyorum delirtti beni PUBG de sorunsuz oynardım şimdi onu da oynarken uçaktan inerken hafif kasılma fark ediyorsun sonra yere inince sen saga kontrol ediyorsun o düz gidiyor 10 saniye sonra sağa gidiyor inanılmaz bir kasıntı var 1 dk ölmezsen biraz daha toparlıyor ama eski akıcılık yok bu bilgisayara ne oldu nereden anlarım sorunu bir fikir verebilir misin teşekkürler.

Merhaba @Recep Baltaş
Neredeyse 1 yıla yakın Ultra grafikte sorunsuz oynadığım FIFA 23 Online oynarken 7-10 gündür hafif hafif kasmalar oyun içi ve menüde az bir şey sonra oyun içinde hafif donup pat diye hata vermeden kapanmaya başladı oyunu Epic Games'ten sildim yükledim EA'yı sildim ekran kartına dün güncelleme geldi sevindim düzelir diye yok yine olmadı forumlarda araştırdım bir şeyler denedim yok olmadı sorunun ne olduğunu da anlamadım çözemiyorum oynayamıyorum delirtti beni PUBG de sorunsuz oynardım şimdi onu da oynarken uçaktan inerken hafif kasılma fark ediyorsun sonra yere inince sen saga kontrol ediyorsun o düz gidiyor 10 saniye sonra sağa gidiyor inanılmaz bir kasıntı var 1 dk ölmezsen biraz daha toparlıyor ama eski akıcılık yok bu bilgisayara ne oldu nereden anlarım sorunu bir fikir verebilir misin teşekkürler.
Aynı sorunu ben de yaşıyorum, geçen yıldan beri FIFA23 oynuyorum ancak nisan ayının başından beri Ultimate Team'de oynarken oyun bir süre sonra kendi kendini hata vermeden kapatıyor. Çözümü de yok sanırım oyunu da doğrulamıştım. Çözümünü bulabildiniz mi?

Yok her maç kapanıyor ultimate finaller vs hepsi çöp oldu puan vs gitti nefret ettim Ryzen 1 serisi işlemcilerde diyorlar ama çok kişide sorun var sizin işlemci serisi nedir

Merhaba @Recep Baltaş
Çözüldü mü? (İntel i5 11400H+RTX 3050 var)

Yeni konular

Geri
Yukarı