FIFA 23 her açılışta sıfırlanıyor

İşletim sistemi
Windows 11

EMTN

Kilopat
Daha fazla  
RAM
3000mhz 8GB x2 (16GB)
Ekran kartı
Nvidia GTX 1070 asus dual oc
Anakart
asus tuf z390plus gaming
İşlemci
i5 9600k
Merhaba,

Windows 11 işletim sistemi kullanıyorum. Steam üzerinden orijinal bir şekilde FIFA23 satın aldım ve oynuyorum fakat her oyuna giriş yaptığımda bana antrenör seçtiriyor ve açılış introsunu gösteriyor. Favori bir takım seçmemi istiyor .normal şartlarda bunu ilk indirdiğinde 1 kereye mahsus seçiyorsun ve o şekilde devam ediyor fakat sanki oyuna ilk defa giriyormuşum gibi her seferinde bunlar tekrarlanıyor. ayrıca oyun içerisinde yapmış olduğum gamepad ayarları ses ayarları grafik ayarları vs tüm ayarlarım da sıfırlanıyor .ayarların hiçbiri kaydedilmiyor .her girişte oyunu yeni indirmiş gibi ayar yapıyorum ve introsunu izleyip antrenör şeçmek takım seçmek zorunda kalıyorum.
Nasıl düzeltebilirim?

Merhaba,

Windows 11 işletim sistemi kullanıyorum. Steam üzerinden orijinal bir şekilde FIFA23 satın aldım ve oynuyorum fakat her oyuna giriş yaptığımda bana antrenör seçtiriyor ve açılış introsunu gösteriyor. Favori bir takım seçmemi istiyor. Normal şartlarda bunu ilk indirdiğinde 1 kereye mahsus seçiyorsun ve o şekilde devam ediyor fakat sanki oyuna ilk defa giriyormuşum gibi her seferinde bunlar tekrarlanıyor. Ayrıca oyun içerisinde yapmış olduğum gamepad ayarları ses ayarları grafik ayarları vs tüm ayarlarım da sıfırlanıyor. Ayarların hiçbiri kaydedilmiyor. Her girişte oyunu yeni indirmiş gibi ayar yapıyorum ve introsunu izleyip antrenör şeçmek takım seçmek zorunda kalıyorum.
Nasıl düzeltebilirim?

Ayarlarınızı yapın ama oyundan çıkmayın alta atın. Belgelerimden FIFA 23'ü bulup system.xml dosyasına sağ tık yapıp salt okunuru açın.

Ayarlarınızı yapın ama oyundan çıkmayın alta atın. Belgelerimden FIFA 23'ü bulup system.xml dosyasına sağ tık yapıp salt okunuru açın.
Merhaba, iyi forumlar,

Belgelerimin içerisinde Fifa23 var fakat systm.xml dosyası hangi klasörun içerisinde acaba, teşekkürler.

@AHMET THE UNBEATEN hocam oradamısın

fikri olan varmı yardımcı olabilcek?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı