FIFA 23 kırılmış (!)

Sen veya ailenden biri veya 1. derece akraban Deniz Gezmiş mi? Hırsızlığı kimse bu derece agresif bir şekilde savunamaz da. :)
Triple-A oyunlar 1000 TL, asgari ücretin neredeyse 5'te 1'i. Sen de bir oyuncu olarak, bölgesel fiyatlandırmayı savunman gerektiği halde firmaları bu kadar savunman saçma. İnsanlar orijinal oyun alınca senin cebine mi para giriyor? İleride oyunlar 3-4 Bin TL fiyatlarına gelince korsana yönelirsen bu duruma şaşırma. Zaten Türk oyuncuların belirli bir kısmı bu oyunları alabiliyor.

Triple-A oyunlar 1000 TL, asgari ücretin neredeyse 5'te 1'i. Sen de bir oyuncu olarak, bölgesel fiyatlandırmayı savunman gerektiği halde firmaları bu kadar savunman saçma. İnsanlar orijinal oyun alınca senin cebine mi para giriyor? İleride oyunlar 3-4 Bin TL fiyatlarına gelince korsana yönelirsen bu duruma şaşırma. Zaten Türk oyuncuların belirli bir kısmı bu oyunları alabiliyor.
Hırsızlığı yasallaştırmaya çalışma. FIFA 23 60 dolar. Ülkemizde ne kadar? 700TL. Dolar kuruyla ülkemize gelse ne kadara gelirdi? 1.128,57TL'ye gelirdi.
Şimdi bu oyun indirimde 280TL, Amerika'da 28 dolar. 28 dolar TL ile 526,68TL yapıyor. Yani yurtdışından yarı fiyat daha uyguna alıyoruz. Sen burada korsanı yasallaştırmaya çalışıyorsun, bölgesel fiyatlandırmayı savunmam gerektiği yer diye de bir şey yok. Bölgesel fiyatlandırma zaten mevcut. :)

Steamde 100 ü geçkin oyun var ama şu son zamlar artık iyice canımı sıktı. Cyberpunk 500 lira olur mu ya?! Daha önce pek korsan oyun indirmedim arkadaşlar hangi platformlardan indiriyorsunuz bunları. Cyberpunk bir deneyeyim pc güzel performans verirse ilerde parasını verir alırım 😀

Bana ne kardeşim 3 kuruşumu hastaneye, restorana, markete yedirmem! Parayı alırım kimseye vermem (!)

İnsanların 100 dolara aldığı oyunu yüzlerce liraya almayacağım yerel fiyatlandırma düzgün olmadıkça orijinal oyun fanları umurumda olmayacak.

Hırsızlığı yasallaştırmaya çalışma. FIFA 23 60 dolar. Ülkemizde ne kadar? 700TL. Dolar kuruyla ülkemize gelse ne kadara gelirdi? 1.128, 57TL'ye gelirdi.
Şimdi bu oyun indirimde 280TL, Amerika'da 28 dolar. 28 dolar TL ile 526, 68TL yapıyor. Yani yurt dışından yarı fiyat daha uyguna alıyoruz. Sen burada korsanı yasallaştırmaya çalışıyorsun, bölgesel fiyatlandırmayı savunmam gerektiği yer diye de bir şey yok. Bölgesel fiyatlandırma zaten mevcut. :)

Dediğin mantıkla Amerika'daki bir ev kirasının parasını 18 ile çarparak bulacağız o zaman sokaktaki bir dayı dese linç ederlerdi :)

Dediğin mantıkla Amerika'daki bir ev kirasının parasını 18 ile çarparak bulacağız o zaman sokaktaki bir dayı dese linç ederlerdi :)
Ben senin sorunlarının olduğuna bu mesajla inandım artık.
Sen de bir oyuncu olarak, bölgesel fiyatlandırmayı savunman gerektiği halde
Böyle demiş ve ben haklı olarak bölgesel fiyatlandırmanın olduğunu, onun parasının değersiz olduğunu gösterdim. Bana ne sokaktaki dayıdan? Haksız çıkınca iyice saçmalamaya başlıyorsunuz, komiksiniz.

Hırsızlığı yasallaştırmaya çalışma. FIFA 23 60 dolar. Ülkemizde ne kadar? 700TL. Dolar kuruyla ülkemize gelse ne kadara gelirdi? 1.128,57TL'ye gelirdi.
Şimdi bu oyun indirimde 280TL, Amerika'da 28 dolar. 28 dolar TL ile 526,68TL yapıyor. Yani yurtdışından yarı fiyat daha uyguna alıyoruz. Sen burada korsanı yasallaştırmaya çalışıyorsun, bölgesel fiyatlandırmayı savunmam gerektiği yer diye de bir şey yok. Bölgesel fiyatlandırma zaten mevcut. :)
Fiyatlar uygun olsaydı zaten Türkiye'de korsan bu kadar kullanılmazdı. Korsan indirerek insanlar bilgisayarlarını riske sokuyorlar. Birçok korsan oyun dosyalarında trojen, virüs, truva atı vs. bulunuyor. Bunu göz önünde bulundurarak korsan oyun indirip indirmemeleri kendi ellerinde. Sadece orijinal oyun almayı ölümüne savunman bana absürt ve komik geliyor.

İnsanların 100 dolara aldığı oyunu yüzlerce liraya almayacağım yerel fiyatlandırma düzgün olmadıkça orijinal oyun fanları umurumda olmayacak.

Oldu paşam, senin için özel hizmet sunacak adam niye? Durumun olmasa bir şey demem ama durumun olup, ben para vermiyorum demek saçmalık.

Oldu paşam, senin için özel hizmet sunacak adam niye? Durumun olmasa bir şey demem ama durumun olup, ben para vermiyorum demek saçmalık.

Durumdan kastın ne ayda 3 oyun bitirdiğini farz et aylık 1.000 TL oyunlaramı vereceğim mantıklı mı? Benim için özel fiyatı olmadıkça firmanında bende önemi yok crack oyunun önüne geçmek isteyen firmalar her türlü geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı