FIFA 23 rezaleti

Atsızsz

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: Msi Rx 5500 xt 8 gb
İşlemci:Ryzen 5 5500
Ram:Corsair Vengeance 16 GB (2X8) 3200MHz
Anakart:MSI B450-A PRO MAX
Ssd:Addlink 512 GB m2 ssd
Psu:Sharkoon SHP650 V2 650 W Power Supply
Oyunu 2 gün önce aldım ama 700 lirayı çöpe attığımı hissettim. Oyunda mekanik denen bir şey yok, kaleciler çok saçma goller yiyor, optimizasyon sorunu çok var. RTX 3060 ile oynuyorum, fazlasıyla kasıyor. Kariyerde gerçekçilik sıfır. 60 raytingli oyuncular sanki 90'lık kartmış gibi, her maç iki tarafın da 4 gol attığı bir oyun oluyor. FIFA 22'den bir farkı yok, sadece grafik çok çok az değişmiş. Artık asla bu lanet oyuna para vermeyeceğim.

Oyunu 2 gün önce aldım ama 700 lirayı çöpe attığımı hissettim. Oyunda mekanik denen bir şey yok, kaleciler çok saçma goller yiyor, optimizasyon sorunu çok var. RTX 3060 ile oynuyorum, fazlasıyla kasıyor. Kariyerde gerçekçilik sıfır. 60 raytingli oyuncular sanki 90'lık kartmış gibi, her maç iki tarafın da 4 gol attığı bir oyun oluyor. FIFA 22'den bir farkı yok, sadece grafik çok çok az değişmiş. Artık asla bu lanet oyuna para vermeyeceğim.

İade etmeyi deneyin hocam gerçekten rezalet değişiklik yok bir şey yok kadroları güncelleyip önümüze sürüyorlar.

İade etmeyi deneyin hocam gerçekten rezalet değişiklik yok bir şey yok kadroları güncelleyip önümüze sürüyorlar.

İade ettim hocam katlanamayacağım bu oyuna.

Buyurun hocam buz gibi soğuk su iyi gelir.

Dosya Ekleri

• buz-gibi-soguk-su_.jpg
    buz-gibi-soguk-su_.jpg
    10,6 KB · Görüntüleme: 47
Futbol oyunlarına eğer çok futbol hastası değilseniz para verilmez bence. Kendini geliştirmeyen oyunlar sunuyorlar hep, çünkü rakipleri yok. Ne yapsak satarız kafasındalar. Çok sinir bozucu oyunlar zaten. Geçen FIFA 23 PS4 ve PS5 versiyon farkını izledim, aydınlatma ve yansıma dışında hiçbir fark yok resmen.

Artık Fifa öldü hocam. Oyuna yeni bir şey katamıyorlar. Zaten her sene çıkacak oyunu nasıl büyük değişime sokabilirler ki. Geçmiş olsun.

Oyunun şuanki fiyatından dolayı alamadım ben.Yılbaşı indirimlerinde fiyatının düşeceğini umuyorum.Hem o zamana kadar da bu sıkıntılar çözülür bence.Keşke acele edip almasaydınız hemen zaten 22'nin yamalanmış hali şuan ki 23'den kat kat iyi durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı