Cyberpunk 2077 Optimizasyon Rezaleti

DeathStroke123

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Polis Memuru
Evet arkadaşlar, benim de dahil neredeyse herkesin optimizasyonu iyi olacak dediği oyun optimizasyonu bence sorunlu çıktı. Benchmark sonuçlarına göre konuşuyorum. GTX 1050 Ti ile 1080p de en düşük ayarlarda 23-25 FPS arası gidiyor. 720p'de bile en düşük ayarlarda 45 FPS'e zor çıkıyor. Yanılmıyorsam oyunun optimizasyonu çöp.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar, benim de dahil neredeyse herkesin optimizasyonu iyi olacak dediği oyun optimizasyonu bence sorunlu çıktı. Benchmark sonuçlarına göre konuşuyorum. GTX 1050 Ti ile 1080P'de en düşük ayarlarda 23-25 FPS arası gidiyor. 720P'de bile en düşük ayarlarda 45 FPS'e zor çıkıyor. Yanılmıyorsam oyunun optimizasyonu çöp.

Yeni çıktı oyun, çamur atmak için açmayın şu konuları gayet normal 1050 Ti'da güçlü bir ekran kartı değil, yakında gelecek Update'ler ile düzelecek.

Evet arkadaşlar, benim de dahil neredeyse herkesin optimizasyonu iyi olacak dediği oyun optimizasyonu bence sorunlu çıktı. Benchmark sonuçlarına göre konuşuyorum. GTX 1050 Ti ile 1080p de en düşük ayarlarda 23-25 FPS arası gidiyor. 720p'de bile en düşük ayarlarda 45 FPS'e zor çıkıyor. Yanılmıyorsam oyunun optimizasyonu çöp.
Oyun daha yeni çıktı optimizasyon düzelir.
Ayrıca kartınız tabiri caizse çöp bir kart onuda katalım.

Geri
Yukarı