FIFA 23 Ultimate Team özel kartlara nasıl sahip olunur?

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. Son bir kaç gündür Ultimate Team'e sardım ve hoşuma gidiyor. Farklı farklı kartlar olsun vs. Ancak bir sorum olacak; Bu görünüşü şaşalı farklı kartlar oluyor. Mesela Ronaldinho, Henry gibi. Bunlara nasıl sahip olabiliyoruz? Benim de kadrom da var ancak nasıl geldiğini çözemedim. Yani para yatırmak gerekiyorsa sıkıntı yok. Sadece nasıl erişebileceğimizi bulamadım.

İyi günler. Son birkaç gündür Ultimate Team'e sardım ve hoşuma gidiyor. Farklı farklı kartlar olsun vs. ancak bir sorum olacak; Bu görünüşü şaşalı farklı kartlar oluyor. Mesela Ronaldinho, Henry gibi. Bunlara nasıl sahip olabiliyoruz? Benim de kadrom da var ancak nasıl geldiğini çözemedim. Yani para yatırmak gerekiyorsa sıkıntı yok. Sadece nasıl erişebileceğimizi bulamadım.

İconlar çoğunlukla mağazadaki pahalı paketlerden ya da yaptığın SBC'lerden çıkar onun dışındaki normal renkli kartlar(promo kartları) normal paketlerden de çıkabilir ne kadar iyi ve çok paket açarsan çıkartma şansın artar.
Yapacağın SBC'lerin ne vereceği zaten belirtiliyor. FUTBIN, vb. siteler ile en ucuz çözümü araştırıp elindeki oyuncularla ona göre kadro kurup İcon paketi, oyuncu seçimi gibi görevleri tamamlayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı