FIFA 23 Ultimate Team'de sürekli oyuncuların sözleşmeleri bitiyor

Burak Abaka

Hectopat
Arkadaşlar Ultimate team'e başladım geçen hafta ama paketlerden bile çıkardığım oyuncuların sözleşmesi bitti oynuycak oyuncu kalmadı takım da paketten güzel oyuncu geliyor 6 maç sonra uyarı oyuncunun sözleşmesi bitti. bu ne sürekli yeni oyuncu mu bulmak zorundayız ne yapmam lazım?

Arkadaşlar Ultimate Team'e başladım geçen hafta ama paketlerden bile çıkardığım oyuncuların sözleşmesi bitti oynuycak oyuncu kalmadı takım da paketten güzel oyuncu geliyor 6 maç sonra uyarı oyuncunun sözleşmesi bitti. Bu ne sürekli yeni oyuncu mu bulmak zorundayız ne yapmam lazım?

Hocam kalıcı gelmiyor onlar kiralık diye biliyorum. Açtığınız kutuya falan da bağlı, ben açıyordum üstünde mavi şeritte kalan maçları yazıyordu rakam halinde (FIFA 18). Belki sizde de öyle olabilir.

Oyuncu sözleşmesi diye bir özellik var.
Eğer kiralık oyuncuysa zaten kartın bir kenarında mavi baloncuk içinde yazıyor kaç maç olduğu. Onlar kiralık, kısa süreli oyuncular. Dolayısıyla biter.

Eğer normal kartınızsa da kolunuzda X tuşuna basıp sözleşme tanımlayabilirsiniz.

Oyuncu sözleşmesi diye bir özellik var.
Eğer kiralık oyuncuysa zaten kartın bir kenarında mavi baloncuk içinde yazıyor kaç maç olduğu. Onlar kiralık, kısa süreli oyuncular. Dolayısıyla biter.

Eğer normal kartınızsa da kolunuzda X tuşuna basıp sözleşme tanımlayabilirsiniz.
Yok dediğim şey yanda yazan değil onları bilmiyorum messi var mesela o 20 maçlık geldi yazıyordu kenarında ama diğerleri dediginiz gibi

Yok dediğim şey yanda yazan değil onları bilmiyorum messi var mesela o 20 maçlık geldi yazıyordu kenarında ama diğerleri dediginiz gibi
Kartın üzerine gelip kolunuzun modeline göre "Kare" ya da "X" tuşuna basın ve orada sözleşme tanılama yeri var. Kimya kartı, pozisyonunu da değiştirebiliyorsunuz.

beyler bi paket açtım iyi oyuncular çıktı ama bi gün sonra girdimde hepsi bitmiş pesdeki gibi sözleşme yenileme yokmu fifada napcam nesta ve crouchu hiç versesim yok 2 side icon

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-05_104816094.png
    resim_2023-07-05_104816094.png
    518,9 KB · Görüntüleme: 594
beyler bi paket açtım iyi oyuncular çıktı ama bi gün sonra girdimde hepsi bitmiş pesdeki gibi sözleşme yenileme yokmu fifada napcam nesta ve crouchu hiç versesim yok 2 side icon
Kiralık sözleşmesi biten oyuncuların sözleşmesi paketten aynı oyuncuyu çıkarmadığın sürece yenilenmiyor. Paketten kiralık sözleşmesi biten oyuncu çekersen sözleşme süresini uzatabilirsin.

Geri
Yukarı