FIFA 24 alınır mı?

mrbear2099

Centipat
Daha fazla  
Benim bir Xbox'um var, ama hiçbir futbol oyunum yok, şu ana kadar hep Game Pass'den oynadim, ama şu anda FIFA 24 270TL ve alınmalı mı yoksa Game Pass'den oynasam yeterli olur mu, ayrıca yatılı okuyorum bu yüzden sadece yazları ve tatillerde oynayabiliyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Benim bir Xbox'um var, ama hiçbir futbol oyunum yok, şu ana kadar hep Game Pass'den oynadim, ama şu anda FIFA 24 270TL ve alınmalı mı yoksa Game Pass'den oynasam yeterli olur mu, ayrıca yatılı okuyorum bu yüzden sadece yazları ve tatillerde oynayabiliyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Aktif oynayacağın bir oyunsa seviyorsan futbol oyunlarını kaçırılmayacak fırsat.
Bir de nerede 270 TL öğrenebilirmiyim.

Son düzenleme:

Al ama sana önerim Ultimate Team oynama, oyun zaten kötü ancak canım sıkıılıyor maç atayim diyorsan 270TL ucuz.

Geri
Yukarı