Fifa Gamepad ve x360ce Hatası

ozzie2525

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. Dün Xbox PC Game Pass aldım. FIFA 21'i yükledim. Oyunu açtığımda kolu görüyor fakat tuşlar saçma yerlerde. Mesela menüde tıklamak için sağ yön tuşu, aşağı için yukarı yön tuşu gibi. Kol özelleştir kısmına giriyorum ayarları normal gözüküyor. Fakat tuşlar farklı çalışıyor. X360ce programını oyun konumuna atıp yönetici çalıştırdım. Fakat görseldeki hatayı alıyorum kolu görmüyor. Kol orijinal değil fakat FIFA dışındaki tüm oyunlarda çalışıyor. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    575,5 KB · Görüntüleme: 252
Hocam yarına bakacağım şu fizik sınavını atlatayım. Not aldım, çözüm araştıracağım.
Allah razı olsun hocam. Sizi de meşgul ettim kusura bakmayın. Sınavınızda başarılar
Güncelleme yapayım. Xoutput uygulamasını denedim. Kolu gördü algıladı. Oyuna girdim oyun da algıladı. Ama bir önceki ayarlarla beraber kabul ediyor. Yani çakışma var hem xoutput hem başka bir şey var çakışıyor. Ne olduğunu çözemedim

Son düzenleme:
Allah razı olsun hocam. Sizi de meşgul ettim kusura bakmayın. Sınavınızda başarılar
Güncelleme yapayım. Xoutput uygulamasını denedim. Kolu gördü algıladı. Oyuna girdim oyun da algıladı. Ama bir önceki ayarlarla beraber kabul ediyor. Yani çakışma var hem xoutput hem başka bir şey var çakışıyor. Ne olduğunu çözemedim
Nasıl yaptığından bahseder misin?
Buldum arkadaşlar nasıl olduğunu XOutput uygulaması ile yaptım ben ama çalıştırmadan önce de VİGEmbus uygulamasını indirip kurun ondan sonra XOutput kurun sorun çözülür.

Son düzenleme:
Yok hocam denedim olmuyor. X360CE hatasını da çözdüm, kolu okuyor ayarlar tam takır oluyor. Ama oyuna giriyorum tuşlar yine kafasına göre takılıyor. Çözemedim gitti. Boşuna almış olacağım Game Pass'ı.

Hocam uygulamanızda işlenmemiş özel bir durum oluştu hatasını çözdünüz mü? Nasıl çözdünüz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı