FIFA için 1000-2000 TL gamepad önerisi

Emrekctpe

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. PC de FIFA oynamak icin 1000-2000 TL arasında bir gamepad arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Hangisi iyidir neleri tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Sahibinden üzerinden 2000 TL'ye sıfır kapalı kutu 9. nesil Xbox gamepadi satanlar var, bulunduğunuz şehre yakın bir konumda varsa almayı deneyin. 11 senelik FIFA hayatımda PS kollarını da denedim ama FIFA için en konforlusu Xbox koludur. Ürünü almadan önce Microsoft sayfasından cihazın seri numarasını girip sıfır olup olmadığını teyit edebilirsiniz. Microsoft garantisi görebileceğiniz en iyi garantidir. Benim sorun yaşadığım kollarda 2 kere onarım 2 kere değişim yaptılar.

Sıfırı 2400.
İkinci el bakabilirsiniz hocam.

2. el 2000 TL ve garantisi bitmiş bir ürüne o kadar para vermek mantıklı değil gibi.

Sahibinden üzerinden 2000 TL'ye sıfır kapalı kutu 9. nesil Xbox gamepadi satanlar var, bulunduğunuz şehre yakın bir konumda varsa almayı deneyin. 11 senelik FIFA hayatımda PS kollarını da denedim ama FIFA için en konforlusu Xbox koludur. Ürünü almadan önce Microsoft sayfasından cihazın seri numarasını girip sıfır olup olmadığını teyit edebilirsiniz. Microsoft garantisi görebileceğiniz en iyi garantidir. Benim sorun yaşadığım kollarda 2 kere onarım 2 kere değişim yaptılar.

Sahibindene baktım maalesef bulamadım. Dediğiniz sıfır ürünler de mağaza ile aynı fiyatta satılıyor.

Geri
Yukarı