FIFA, kendi futbol oyununu geliştirecek

memorishy

Hectopat
Makaleler
19
Yer
Giuseppe Meazza
İsim hakları için Electronic Arts ile anlaşamayan FIFA, kendi futbol oyununu çıkaracak. Öngörülen çıkış tarihi: 2024.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynanabilir bir oyun olacağını düşünmüyorum. Futbol oyunu yapmak belki teknik olarak zor değil fakat EA'adaki FUT gibi bir şey yapmaları zor olabilir. Bir de insanların alışkanlıklarını değiştirmek var ki o daha zor bence.

Her yıl FIFA oynayan birisi olarak yeni oyun gelse bile geçmeyi düşünmem şahsen, alıştığım bildiğim oyunu değiştirmem için gerçekten iyi bir oyun olması lazım.

FIFA pes çok kötü yeni böyle bayağı iyi bir futbol oyunu gelmesi lazım her yıl alan biri olarak söylüyorum.

Oynanabilir bir oyun olacağını düşünmüyorum. Futbol oyunu yapmak belki teknik olarak zor değil fakat EA'daki FUT gibi bir şey yapmaları zor olabilir. Bir de insanların alışkanlıklarını değiştirmek var ki o daha zor bence.

Her yıl FIFA oynayan birisi olarak yeni oyun gelse bile geçmeyi düşünmem şahsen, alıştığım bildiğim oyunu değiştirmem için gerçekten iyi bir oyun olması lazım.
İnsanların çoğu FIFA'nın alternatifi yok diye oynuyor o oyunu.

FIFA pes çok kötü yeni böyle bayağı iyi bir futbol oyunu gelmesi lazım her yıl alan biri olarak söylüyorum.
3 tane yeni futbol oyunu duyuruldu. (UFL vs)

Yeni konular

Geri
Yukarı