Çözüldü FIFA Mobile "geçerli derlemenin yapılandırılmasına erişilemiyor." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SocialCyber

Centipat
Makaleler
18
Daha fazla  
Arkadaşlar kendi telefonumdan 2. telefonuma internet paylaştım. Ve bu hatayı aldım. Fakat işin garip kısmı mobil verimi açtığım zaman hata kayboluyor. Oyunu sildim ve geri yükledim fakat hala düzelmedi. Mobil verim az olduğu için mobil verimi açamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230903-194706_FIFA Mobile.jpg
    Screenshot_20230903-194706_FIFA Mobile.jpg
    175,6 KB · Görüntüleme: 140
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar kendi telefonumdan 2. telefonuma internet paylaştım. Ve bu hatayı aldım. Fakat işin garip kısmı mobil verimi açtığım zaman hata kayboluyor. Oyunu sildim ve geri yükledim fakat hala düzelmedi. Mobil verim az olduğu için mobil verimi açamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Eski FIFA Mobile sürümlerinde bende karşılaşıyordum. Oynarken VPN açarsanız düzelecektir.
Eski FIFA Mobile sürümlerinde bende karşılaşıyordum. Oynarken VPN açarsanız düzelecektir.

Çözüm
Hocam bende de aynı sorun vardı oyunu nereden indirdiyseniz sadece o Wi-Fi'ya bağlı oynayabiliyorsunuz konumuda değiştiremediğiniz için böyle oluyor. Misafirilikte falan çalışmıyor yani ya da şehir dışında. Bende şöyle oldu oyunu başka yerde indirdim sonra evime geldiğimde çalışmadı sonra desteğe falan yazdım onlar biraz uğraştırdı ancak sonradan oyunun sistemi Wi-Fi'imi tanıdı ve sadece orada çalışıyor destekle iletişime geçin önce mobil veri ile oyuna girin sonra ayarlardan en aşağıda müşteri servisi var oradan ulaşabilirsiniz ama dediğim gibi sadece bir yerde geçerli her yerde oynamak istiyorsanız VPN kullanmalısınız öyle yapınca sistemi bypass yapıyor ve kolayca oynayabiliyorsunuz.

Hocam eski sürüm değil. Yeni sürüm. Vodafone kullanıyorum hocam. Ve hangi ülkeye açayım VPN?

Fark etmez herhangi bir VPN'e bağlanın.

Eski sürüm derken FIFA Mobile 2022'den bahsediyordum. Fark etmez MS'in en az olduğu ülkeye açmanızı öneririm. Vpn oyun içinde kapanırsa yine aynı hatayı alırsınız.
Hocam dediğiniz gibi VPN açtım İtalya'dan. Ve 59 MS,ve sorun düzeldi. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı