FIFA Online 4 çok kötü bir oyun

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Oyunu oynayamiyorum bildiğin oynayamiyorum. Oyuncuyu haraeket ettiremiyorum,pas ata basıyorum yarım saat sonra atıyor,koşarak gidiyorum tuşu bıraktığım halde basıp gidiyor,oyun donuyor baştan indirdik oyunu bir şeyleri düzeltecekleri yerde içine etmisler.

Son düzenleme:
Oyunu oynayamiyorum bildiğin oynayamiyorum. Oyuncuyu haraeket ettir emiyordum pas ata basıyorum yarım saat sonra atıyor koşarak gidiyorum. Basmadigim halde basıp gidiyor oyun donuyor baştan indirdik oyunu bir şeyleri düzeltecek peri yerde içine etmisler.

İnternet hızınız ne, 16 Mbps hızım var çok nadirlikle bende de takılmalar oluyor bastığım halde pas atmama gibi.

Evet oyun çok sorunlu sözde '8 ping' ile oynuyorum oyunu ve dediklerinizin hepsi var. Bir de yetmezmiş gibi her şeyi en düşük grafikleri çekerek oynuyorum 55-54 FPS oluyor. Futbol oyunu için korkunç bir drop demek 59 FPS altı.
Mahvettiler oyunu. Suç tamamen 101XP ekibinde. Sıfır optimize, sıfır özen.
Pingin varsa biz ne yapalım kardeşim.
Büyük ihtimalle senden büyük birisi nasıl hitap etmen gerektiğini öğren.

Pingin varsa biz napalim kardeşim.

Ping değil arkadaşlarımda ve rakiplerimdede öyle.
Evet oyun çok sorunlu sözde '8 ping' ile oynuyorum oyunu ve dediklerinizin hepsi var. Bir de yetmezmiş gibi her şeyi en düşük grafikleri çekerek oynuyorum 55-54 FPS oluyor. Futbol oyunu için korkunç bir drop demek 59 FPS altı.

Kazandığım oyunu iptal etti rakip oyundan çıktı beni mağlup gösterdi bu da olmaz.

"Büyük ihtimalle"

Geri
Yukarı