FIFA Online 4 ikinci maçtan sonra ağır çekim oluyor

mopish

Decapat
Daha fazla  
FIFA Online 4 hiçbir şey yokken ağır çekim gibi olmaya başlıyor ve bastıklarımı aşırı geç algılıyor. Oyuna ilk girdiğimde herhangi bir sorun olmuyor 1-2 maç sorunsuz atıyorum hatta 3-4 maç attığımda oluyor. Sonrasında oyun bir anda ağır çekim oluyor ve bastıklarımı da aşırı geç algılıyor. Çözümü var mıdır?

FIFA Online 4 hiçbir şey yokken ağır çekim gibi olmaya başlıyor ve bastıklarımı aşırı geç algılıyor. Oyuna ilk girdiğimde herhangi bir sorun olmuyor 1-2 maç sorunsuz atıyorum hatta 3-4 maç attığımda oluyor. Sonrasında oyun bir anda ağır çekim oluyor ve bastıklarımı da aşırı geç algılıyor. Çözümü var mıdır?
Sıcaklık değerleriniz nedir?

Arkadaşlar güzel söylemiş.
Ben de şeyi söyleyeyim. Eğer kumaş bir yüzeyin üzerinde kullanıyorsanız (olur mu bilmem ama tabii) ısınıyordur.
Masanın üzerinde olmasına rağmen öyle ise silgi ile yükseltmeyi deneyebilirsiniz.
2-3 ay önce termal macun değişimi yaptık. Bilgisayar da fazla ısınmıyor dıştan hissedebildiğim kadarıyla sorunun bundan kaynaklandığını düşünmüyorum açıkçası.
MSI Afterburner kullanıyor musunuz? Oradan kontrol etmeniz daha sağlıklı olur.

Arkadaşlar güzel söylemiş.
Ben de şeyi söyleyeyim. Eğer kumaş bir yüzeyin üzerinde kullanıyorsanız (olur mu bilmem ama tabii) ısınıyordur.
Masanın üzerinde olmasına rağmen öyle ise silgi ile yükseltmeyi deneyebilirsiniz.

MSI Afterburner kullanıyor musunuz? Oradan kontrol etmeniz daha sağlıklı olur.

Bir örtünün üzerinde kullanıyorum. Silgi ile yükseltmeyi deneyeceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı