FIFA ağır çekim gibi oluyor

Antilop14

Centipat
Daha fazla  
Ağır çekimden kastım kasma değil, donma değil her şey yavaşlıyor kasma da denebilir. Tam Türkçe karşılığı yok herhalde yabancılar stuttering diyormuş buna türkçesi kekeleme. Sistemim FIFA için yeterli, bunun düzelmesi için her şeyi düşüğe aldım ve birkaç şey daha denedim ama olmadı. Forumda bir arkadaş stadyum öğelerini kaldırın duzeliyor yazmış sonrasında nasıl yaptığını yazmamış 6-7 ay önce. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Stadyum ögeleri olduğunu düşünmeme diğer sebepse, kobenhag deplasmanında böyle olmuyorken, münih, united deplasmanlarında yani sağlam statlarda bu sorunu daha fazla yaşamam. Ayrıca Online oynamıyorum internetle ilgili değil yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağır çekimden kastım kasma değil, donma değil her şey yavaşlıyor kasma da denebilir. Tam Türkçe karşılığı yok herhalde yabancılar stuttering diyormuş buna türkçesi kekeleme. Sistemim FIFA için yeterli, bunun düzelmesi için her şeyi düşüğe aldım ve birkaç şey daha denedim ama olmadı. Forumda bir arkadaş stadyum öğelerini kaldırın duzeliyor yazmış sonrasında nasıl yaptığını yazmamış 6-7 ay önce. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Stadyum ögeleri olduğunu düşünmeme diğer sebepse, kobenhag deplasmanında böyle olmuyorken, münih, united deplasmanlarında yani sağlam statlarda bu sorunu daha fazla yaşamam. Ayrıca Online oynamıyorum internetle ilgili değil yani.
Bende çok hissediyorum şu ağır çekim olayını, acayip fena hantallaşıyorlar ve pasları bile geç atıyor özellikle dönmelerinde çok sıkıntı çekiyordum.
Artık bu sorunu yaşamıyorum oyunum cam gibi akıyor ve fena hızlı tepki veriyor.
Şöyle çözdüm: Ben öncelikle oyunun online ayarlarından eşleştirme seçeneklerinde 2 seçenek var onları hayır olarak seçtim ve kaydettim.
Sonrasında oyunu kapattım ve belgelerimdeki FİFA2023 klasöründeki fifasetup dosyasını siliyorum( çözünürlük, görüntü modu ve kare hızı vs. bunlar tek sıfırlanır tekrar ayarlarsın.) Sonrasında en önemlisi ise eğer online oynamıyorsan kesinlikle önüne gelen online modda oyna seçeneğinde hemen iptal etmelisiniz, zannımca online bağlıyken kariyer modu filan ağır çekime giriyor, bunu nasıl mı anladım; çünkü ne zaman fark etmeden online iptal etmeden girdiğimde ve maç oynadığım zaman hissediyorum ağır çekimi ve hemen tekrar oyunu kapatıp online iptal edip giriyorum ve tekrar akıcı hale geliyor oyunum. Ama bunun yanında bir de oyuna girişte profili silip tekrar kuruyorum, eğer ağır çekime girdiği zaman.
Ama büyük olasılıkla online iptal etmeden oyuna girince oluyor gibi geliyor bana, yine de hangisini denemek isterseniz deneyin.

Geri
Yukarı