FIFA Online 4'da ara sıra lag giriyor

JuanLee

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 800Mhz
Ekran kartı
R7 240
Anakart
ASUS M5A87
İşlemci
FX-8350
Ara sıra lag giriyor(mesela ben şuta basıyorum; bastıktan 3-4 saniye sonra şut çekiyor veya şut barı gözüküp şutu çekmiyor, Joystick'i çevirdiğim yöne 3-4 saniye sonra gidiyor ve lag biterken birden hızlanıyor oyun).bu her ama her maç tekrar ediyor, bir kere yayın açıp göstermek istedim arkadaşa. Yayın açtığımdan mıdır bilmiyorum daha fazla lag oldu oyunda. Desteğe yazdım destektekiler saçma saçma cevaplar veriyor. Sorun FPS düşmesi değil yanlış anlaşılmasın, hiçbir oyunda lag sorunu yaşamazken bu oyunda yaşıyorum. Sistemim de yeterli bu oyun için.

la gta 4 yazıyor sandım kusura bakma afedersin.

Ayarları 720p low'a çek işlemciye yük bindir, bazen o kasmanın sebebi yüksek ping olabiliyor çokça yaşadığım bir şey senin yapabileceğin çok seçenek yok. VPN kullanabilirsin mesela, veya 2v2 modunu oynamayabilirsin.
Ara sıra lag giriyor(mesela ben şuta basıyorum; bastıktan 3-4 saniye sonra şut çekiyor veya şut barı gözüküp şutu çekmiyor, Joystick'i çevirdiğim yöne 3-4 saniye sonra gidiyor ve lag biterken birden hızlanıyor oyun).bu her ama her maç tekrar ediyor, bir kere yayın açıp göstermek istedim arkadaşa. Yayın açtığımdan mıdır bilmiyorum daha fazla lag oldu oyunda. Desteğe yazdım destektekiler saçma saçma cevaplar veriyor. Sorun FPS düşmesi değil yanlış anlaşılmasın, hiçbir oyunda lag sorunu yaşamazken bu oyunda yaşıyorum. Sistemim de yeterli bu oyun için.
Yayın mı açıyorsun? :D sorun anlaşıldı desene. Ne kadar bitrate veriyorsunuz upload hızınız ne kadar? online oyunlarda yayın yapmak hızın düşükse sıkıntı yaratabilir

La GTA 4 yazıyor sandım kusura bakma affedersin.

Ayarları 720p Low'a çek işlemciye yük bindir, bazen o kasmanın sebebi yüksek ping olabiliyor çokça yaşadığım bir şey senin yapabileceğin çok seçenek yok. VPN kullanabilirsin mesela, veya 2V2 modunu oynamayabilirsin.

Yayın mı açıyorsun? :D sorun anlaşıldı desene. Ne kadar bitrate veriyorsunuz upload hızınız ne kadar? Online oyunlarda yayın yapmak hızın düşükse sıkıntı yaratabilir.

92 Mbps download, 94 Mbps upload, 5 ms alıyorum Speedtest'ten ve hiçbir oyunda böyle sorun yaşamadım. Arkadaşa lagı göstermek için açmıştım yayını ve yayın dışında(yayını Discord'dan açıyorum) bu kadar fazla lag olmuyordu. Yayını açınca çok sık olmaya başladı sadece.2v2 modunu oynamıyorum pek, bu sorun bu hafta çok olmaya başladı önceden Resmi 1v1 neredeyse hiç yaşamıyordum.

Geri
Yukarı