FIFA Online 4'e yeni güncelleme geliyor

Pas hatalarını çözerler umarım. Volta modunda takım oyunu oynamadıkları için arkadaşla 2v2 giriyoruz, pas yönleri çok kötü. 7-8 yıl önce çıkan Goley bile daha iyi yani. Biz sağa atıyoruz oyuncu sola atıyor.

Güncellemeden sonra oynadınız mı acaba oyunun oynanışında değişiklik olmuş galiba.
Ben aşırı beğendim.. Nedense FIFA 22 vibe'ı verdi. Daha çok zevk vermeye başladı bana. Paslar, oyuncu hareketleri daha iyi olmuş.

Oyun benim için bitmiştir. 20 gb ne indirmeye değe nede beklemeye
Başlarında 101 Xp diye bir daha önce gördmedigim bir site var .Zaten 50 kb/sn hızda iniyor gerek yok zaten oyun momentumdan gecilmiyor

Yükledim. Bu güncellemeden sonra oyunun performansının içine edilmiş. 60 fps aldığım oyun 30 fps'e düştü oynadığım laptopta, HD 7700m var. Grafikler falan bu kadar fps kaybına değecek kadar da iyileştirilmemiş çok bi farkı yok renkler falan daha canlı sadece.

Yükledim. Bu güncellemeden sonra oyunun performansının içine edilmiş. 60 fps aldığım oyun 30 fps'e düştü oynadığım laptopta, HD 7700m var. Grafikler falan bu kadar fps kaybına değecek kadar da iyileştirilmemiş çok bi farkı yok renkler falan daha canlı sadece.
İnstagram sayfasında da bu tarz birkaç yorum gördüm fakat ben oynarken performans düşüşü göremedim. Arkadaşımla 2v2 girdik ve 3-4 maç sorunsuz oynadık. Güncel olarak en büyük sorunu indirme yaparken yavaş olması bence.

İnstagram sayfasında da bu tarz birkaç yorum gördüm fakat ben oynarken performans düşüşü göremedim. Arkadaşımla 2v2 girdik ve 3-4 maç sorunsuz oynadık. Güncel olarak en büyük sorunu indirme yaparken yavaş olması bence.
Doğrudur benim sistem iyi olmadığı için bana çok etki etti. Eğer profilindeki kartı kullanıyorsan sana herhangi bir etki edeceğini düşünmüyorum RX 5700 ile. Sonuçta en baba oyunu kaldıracak güçte o kart.

Doğrudur benim sistem iyi olmadığı için bana çok etki etti. Eğer profilindeki kartı kullanıyorsan sana herhangi bir etki edeceğini düşünmüyorum RX 5700 ile. Sonuçta en baba oyunu kaldıracak güçte o kart.
Sistemimden dolayı olabilir ama arkadaşımda da 1650 var, onda da bir sorun çıkmadı. Dediğim gibi birkaç kişi daha bu tarz şikayet bildirmiş. Muhtemelen tekrar bir güncelleme gelir.

Geri
Yukarı