FIFA Online 4 Türkiye'ye geliyor

nokaEXE

Hectopat
FIFA serisinin geliştiricisi ve dağıtıcı electronic arts, FIFA Online 4'ü Türkiye'ye getiriyor. Daha önce Vietnam ve Tayland'da beta sürümü yayınlanan FIFA Online 4, bu sonbaharda Türkiye'de kullanıma açılacak.

FIFA Online 4 tamamen ücretsiz!​

EA sports tarafından yayınlanan videoda ortaya çıkan FIFA Online 4, Türkçe dil desteğiyle ve ücretsiz bir şekilde ülkemizdeki oyun severle buluşuyor. 17 binden fazla futbolcuya sahip olan oyun, ronaldinho gibi efsane futbolcuları içinde barındırıyor. Temel olarak FIFA 18 üzerine inşa edilen yapım, Türkiye Süper Lig'i ve UEFA şampiyonlar ligi dahil 30'dan fazla uluslararası ligde yer alan 600'den fazla takım bulunuyor.

FIFA Online 4, 1V1 maçlara, lig maçlarına, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz özel maçlara ve strateji odaklı antrenör moduna sahip olacak. Ayrıca, oyundaki spikerin ve yorumcunun kim olacağı çok yakında duyurulacak.

FIFA Online 4'ün Türkiye pazarında ne zaman çıkacağı henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da, sonbahar aylarında ülkemizde kullanıma açılacağı düşünülüyor.

FIFA Online 4 sistem gereksinimleri​

Minimum sistem gereksinimleri:​

• İşletim sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10-64 Bit.
  • İşlemci: Intel Core i3-2100 3.1 GHz veya AMD Phenom 7950 dört çekirdekli veya AMD Athlon II X4 620.
  • RAM belleği: 4 GB.
  • Depolama: 18 GB.
  • Ekran kartı: GeForce GT 730 1GB veya ATI Radeon HD 7570.

Önerilen sistem gereksinimleri:​

• İşletim sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10-64 Bit.
  • CPU: Intel Core i5-2550 3.4 GHz veya AMD FX-6350 altı çekirdekli.
  • RAM belleği: 8 GB.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 AMD Radeon HD 6870, 3GB bellek.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA Online 3'ü 250 pingle oynadığımı hatırlıyorum sadece Asya sunucusu vardı FIFA Online fazlasıyla P2W bir oyun.
Bu arada oyun fareyle oynanıyor.

Şimdi ücretsiz FIFA oynayabilecek miyiz? Hikaye modu var mı yoksa sadece Online mi?

Hikaye modu yok ancak Online ve offline seçenekleri var.

FIFA Online 3'ü 250 pingle oynadığımı hatırlıyorum sadece Asya sunucusu vardı FIFA Online fazlasıyla P2W bir oyun.
Bu arada oyun fareyle oynanıyor.

FIFA Online 4 için TR server açılacak bundan dolayı yüksek ping problemleri yaşanmaz. "EA sports™ FIFA Online 4 menüsü, klavye ve fare kontrollerine göre optimize edilse de maç sırasında desteklenen bir oyun kolu kullanmanız mümkün olacaktır." kendilerinin açıklamarı böyle Controller konusunda.

FIFA serisinin geliştiricisi ve dağıtıcı electronic arts, FIFA Online 4'ü Türkiye'ye getiriyor. Daha önce Vietnam ve Tayland'da beta sürümü yayınlanan FIFA Online 4, bu sonbaharda Türkiye'de kullanıma açılacak.

FIFA Online 4 tamamen ücretsiz!​

EA sports tarafından yayınlanan videoda ortaya çıkan FIFA Online 4, Türkçe dil desteğiyle ve ücretsiz bir şekilde ülkemizdeki oyun severle buluşuyor. 17 binden fazla futbolcuya sahip olan oyun, ronaldinho gibi efsane futbolcuları içinde barındırıyor. Temel olarak FIFA 18 üzerine inşa edilen yapım, Türkiye Süper Lig'i ve UEFA şampiyonlar ligi dahil 30'dan fazla uluslararası ligde yer alan 600'den fazla takım bulunuyor.

FIFA Online 4, 1V1 maçlara, lig maçlarına, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz özel maçlara ve strateji odaklı antrenör moduna sahip olacak. Ayrıca, oyundaki spikerin ve yorumcunun kim olacağı çok yakında duyurulacak.

FIFA Online 4'ün Türkiye pazarında ne zaman çıkacağı henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da, sonbahar aylarında ülkemizde kullanıma açılacağı düşünülüyor.

FIFA Online 4 sistem gereksinimleri​

minimum sistem gereksinimleri:​

• İşlemci: Intel Core i3-2100 3.1 GHz veya AMD Phenom 7950 dört çekirdekli veya AMD Athlon II X4 620.
  • RAM belleği: 4 GB.
  • Ekran kartı: GeForce GT 730 1GB veya ATI Radeon HD 7570.

önerilen sistem gereksinimleri:​

• CPU: Intel Core i5-2550 3.4 GHz veya AMD FX-6350 altı çekirdekli.
  • RAM belleği: 8 GB.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 AMD Radeon HD 6870, 3GB bellek.

Peki şu anda istemciyi indiremiyor muyuz?

Geri
Yukarı