FIFA Online 4'ü indirdikten sonra internet yavaşladı

yakupaltunoz

Centipat
Selamünaleyküm öncelikle arkadaşlar ben daha 1 saat önce FIFA Online 4'ü indirmeye çalıştım sonra iptal ettim ama sonrasında internetim düzelmedi. Normalde ortalama 50 download hızı alıyorum. Şu an ise 10-15-20 seviyelerine kadar düştü upload. Normal ben bu sorunu nasıl çözebilirim?

Selamünaleyküm öncelikle arkadaşlar ben daha 1 saat önce FIFA Online 4'ü indirmeye çalıştım sonra iptal ettim ama sonrasında internetim düzelmedi. Normalde ortalama 50 download hızı alıyorum. Şu an ise 10-15-20 seviyelerine kadar düştü upload. Normal ben bu sorunu nasıl çözebilirim?
Evinde internete başka birisi giriyor olabilir.
Edit: Pardon yanlış görmüşüm Upload yükleme hızıdır Download ise indirme hızıdır ve özel bir durum olmadığı sürece neredeyse her zaman Upload'dan hızlıdır.

Bilgisayarın çekim gücüyle alakalı olabilir telefondan dene istersen.

Hep aynı şey oluyor download hızı önce 60'a kadar çıkıyor sonra 25 30'a kadar düşüyor upload hep aynı
Evinde internete başka birisi giriyor olabilir.
Edit: Pardon yanlış görmüşüm upload yükleme hızıdır download ise indirme hızıdır ve özel bir durum olmadığı sürece neredeyse her zaman Upload'dan hızlıdır.

Kanka upload düşmedi siz yanlış anlamışsınız download hızı ortalama 50'den 15 30 arasına kadar düştü upload hep aynı.

Geri
Yukarı