FIFA vs PES

Bu nasıl bir konudur ya?

Sizin ne tarz bir futbol oyunu istediğinizi nerden bilebiliriz? Arkadaşla vs. atmak için PES 21, kariyer yapmak için FIFA 23 öneririm.

Ek olarak tabii ki Steam tarzı platformlardan satın alacaksınız, korsana karşıyız.

FIFA mı PES mi daha iyidir ve laptopa Steam tarzı sitelerden mi yüklememi önerirsiniz? Başka hangi siteler var arkadaşlar?
Aslında PES hayranıydım fakat Konami bu efsanevi seriyi kötü bir sonla bitirdi.
PES artık eFootball oldu, tamamen değişti. Eski tadı vermiyor.

Her ne kadar FIFA'yı çok sevmesem de başka bir rakibi yok, piyasada tek.
Sunucular kapanana kadar FIFA 22/23'ü deneyebilirsiniz.

PES 2019 ve PES 2020 kesinlikle en iyi PES oyunları.
Bence de. PES 2019'u sevme sebebim Liverpool'un UCL şampiyonu olduğu sezon için yapılmıştı. (2018/19)
PES 2020 ise mantık olarak son PES oyunu. PES 2021 zaten bir sezon güncellemesinden başka bir şey değildi.
Şu an istesem sunucuları kapanmasına rağmen PS4'ümden PES 2020 oynarım. Çok güzel bir oyun.

Bence de. PES 2019'u sevme sebebim Liverpool'un UCL şampiyonu olduğu sezon için yapılmıştı. (2018/19)
PES 2020 ise mantık olarak son PES oyunu. PES 2021 zaten bir sezon güncellemesinden başka bir şey değildi.
Şu an istesem sunucuları kapanmasına rağmen PS4'ümden PES 2020 oynarım. Çok güzel bir oyun.
2018 2019 ucl tam bir fiyaskoydu ben bir Messi'ci ve Barça taraftarı olarak o barça kadrosunu çok beğeniyordum (dembele hariç). O yüzden Pes 19'u ayrı seviyorum formalar olsun grafikler Pes'in en iyi son oyunuydu. Birde Futbolcu Yüzleri aşırı detaylı yapılmıştı.

Birde 2019 Barça kadrosunun vefasızlığı içimi sizlatiyordu o zamanlar Messi tek başına taşıdı o sene gerçekten tüm zamanların en iyi ve en komple futbolcusu. Ucl finali olarak Ajax vs Barça olmalıydı klasik pl finali izleyip futboldan soğuttular..

2018/2019 UCL tam bir fiyaskoydu ben bir Messi'ci ve Barça taraftarı olarak o Barça kadrosunu çok beğeniyordum (Dembele hariç).
Messi'nin o serbest vuruş golü çok iyiydi fakat nedense ikinci maçta takımınız hezimete uğradı. 🤔
Liverpool-Tottenham finali iyi değildi, zaten maç başlamadan kimin kazanacağını anlıyordunuz.
Birde 2019 Barça kadrosunun vefasızlığı içimi sizlatiyordu o zamanlar Messi tek başına taşıdı o sene gerçekten tüm zamanların en iyi ve en komple futbolcusu. Ucl finali olarak Ajax vs Barça olmalıydı klasik pl finali izleyip futboldan soğuttular..
Bence de Messi tek başına bütün takımı taşıdı. Dembele son dakika golünü kaçırmasaydı, Lucas Moura PSG'de kalsaydı Ajax-Barcelona finali harika bir şey olurdu hocam fakat burası Şampiyonlar Ligi. Her şey olabilir.

PES 2019'u ayrı seviyorum. Formalar olsun, grafikler olsun, PES'in en iyi son oyunuydu. Bir de futbolcu yüzleri aşırı detaylı yapılmıştı.
Kesinlikle katılıyorum. Zamanında demo sürümü vardı fakat o bile bizi eğlendiriyordu.

Messi'nin o serbest vuruş golü çok iyiydi fakat nedense ikinci maçta takımınız hezimete uğradı. 🤔
Liverpool-Tottenham finali iyi değildi, zaten maç başlamadan kimin kazanacağını anlıyordunuz.

Bence de Messi tek başına bütün takımı taşıdı. Dembele son dakika golünü kaçırmasaydı, Lucas Moura PSG'de kalsaydı Ajax-Barcelona finali harika bir şey olurdu hocam fakat burası Şampiyonlar Ligi. Her şey olabilir.

Kesinlikle katılıyorum. Zamanında demo sürümü vardı fakat o bile bizi eğlendiriyordu.
2. Maç zaten berbattı Messi'nin yüz ifadelerinden nasıl bir maç olduğu belli oluyordu. Bir takım düşün 10 tanesi o maç yok gibiydi. TAA'nın yaptığı korner ortası cidden çok sinirlenmiştim aynı takım 2018'de Real'e bedava ucl verdi cünkü.

Ajax Barcelona finali gerçekten en iyi final olabilirdi Manu Barça finalinden sonra cünkü 3 sene fiyasko bir Real dominasyonu izledik o yüzden ben CL'nin bittiğini düşünüyordum şuan da zaten iyi bir lig değil finale çıkan takımlar hiç güzel futbol izlettirmiyor.

Messi o zaman laliga'yı bile tek başına aldı. Laliga UCL hepsinde gol asist kralı olması ayrı bir seviye, şampiyonluk konuşmasında ki konuşması olsun her şey sonradan dediği gibi oldu zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı