FIFA'yı Bıraktım

mk34_34

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Türkiye
Hesaplamalarıma göre liseden bu yana tam olarak 14 yıllık FIFA serüvenimi bugün itibariyle sonlandırmış bulunmaktayım. Bir çok nedenle şikayetlerim oldu. Ünlü ve profesyonel oyuncular gibi zamanında momentumun kıskacından kurtulamayıp bırakanlar kervanına gireceğimi hiç düşünmezdim. Sonunda oldu. FIFA bilinenin aksine her ne kadar eğlenceli bir oyun olsa da masraflı ve bir o kadar gergin bir gameplay' e sahip. Daha iddialı olmaya gerek yok. Castronun şu sözünü aklımdan hiç çıkarmayacağım; bu oyuna yatırım yapmayın, bırakın ben size hem paket açayım hem de oyunun ne kadar rezalet olduğunu göstereyim. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlısı olsun. Hayatı bırakmayında FİFA, PES bunlar geçici şeyler.
Ya ben seni yerim. İyi dedin. Aferin pilavcığım. :)

Şaka bir yana cidden iyi dediniz. FIFA ve PES oynayınca elinize bir şey geçmiyor hocam, ister istemez bunu fark edip bıkıp usanıyorsunuz.

Her sezon yeniden spor oyunu alıp, önceki sezon alınan oyunu çöpe atmak bana aptalca geliyor. Spor oyunları oynayanlar neden tek bir ağızdan "niye her sene yeniden oyun alıyoruz, 4-5 sezonluk bir ana oyun olsun ve güncellemeler ile devam etsin" demiyor anlamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı