Her sene yeni çıkan FIFA'yı alıyor musunuz?

Her sene yeni çıkan FIFA'yı alıyor musunuz?

• Evet

Oy: 3 6,7%
  • Hayır

Oy: 42 93,3%

• Oy verenlerin toplamı
    45

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Bir anda aklıma takıldı, ben FIFA'yı Xbox almadan önce PS sahibiyken yenisi çıkmadan 2-3 ay önce %80 indirimle falan alırdım, şimdi Game Pass ile de yine yenisi çıkmadan 3-4 ay önce gelince oynayan biriyim ben.
Merak ettiğim şey ise forumda hiç "her sene yeni FIFA çıktımı gider 700-800 neyse parası verir alırım Ultimate Team'ciyim ben." diyen birileri var mı? Varsa kaç kişi açıkçası merak ediyorum.

Her sene zaten aynı oyun. O nedenle alınmasına gerek olduğunu düşünmüyorum. Fifa 23 çıkmış ama ben hala 21 oynuyorum. Neden? Çünkü bir fark yok. Ufak değişiklikler yapıp geriye kalan her şeyi aynı bırakıyorlar.

Bu yıla kadar alıyordum. FUT modunu aktif olarak oynayan birisiydim fakat bu yıl almadım. Fiyatı çok yüksek. Kışın indirim görürse biraz geç de olsa alırım.

Içerik üreticileri dışında 10 kişiden taş çatlasın 1-2'si alıyordur.

Küçük farklar dışında pek bir gelişme göremiyorum ben de.

Her sene hiçbir şeyi değiştirmeden yenisini çıkarıyorlar paraları da cukkalıyorlar cevabına gelecek olursak tabii ki de hayır ama çok oynamak istiyorsan Pass al 1 2 ay sonra salarsın zaten.

Bugüne kadar hiç FIFA veya pes satın almadım sadece zamanında 5 TL'ye PES 2013 ve PES 2015 almıştım bilgisayarcıdan (korsan diyebiliriz) FIFA'yı ise Xbox Game Pass'de oynamıştım.

Geri
Yukarı