Figma ile tasarladığım web sitesi

no.name.nb

Hectopat
Merhaba ben buğra.
Bugün figma üzerinden web sitesi tasarlamayı denedim ve bence gayet de güzel oldu. Bir hostingim ve domainim var ben bu web sitemi nasıl yayınlayabilirim?

Dosya Ekleri

• pages.PNG
    pages.PNG
    784 KB · Görüntüleme: 1.149
Figma, bir tasarım aracı. Burada yaptıklarınızı HTML ve CSS ile koda dönüştürmeniz lazım. Koda dönüştürdükten sonra domaininizi hostinginize bağlayın ve dosyaları hostinginiz üzerinden yükleyin.

HTML CSS koduna nasıl çevirebilirim? Birkaç plugin denedim de başaramadım.
Figma üzerinde çevirme yapabileceğin eklentiler olduğunu söyleyenler var. Fakat daha önce hiç denemediğim için bir şey diyemiyorum o konuda. Fakat en sağlıklı şekli kendinizin yazması olacaktır. Dediğim gibi Figma sadece bir tasarım aracı.

Yaptığınız tasarımı bir front-end developera atarak koda dönüştürmesini sağlayabilirsiniz. Fiverr ve bionluk gibi sitelerde bu hizmeti verenleri bulabilirsiniz.

Figma üzerinde çevirme yapabileceğin eklentiler olduğunu söyleyenler var. Fakat daha önce hiç denemediğim için bir şey diyemiyorum o konuda. Fakat en sağlıklı şekli kendinizin yazması olacaktır. Dediğim gibi figma sadece bir tasarım aracı.

Yaptığınız tasarımı bir Front-End developera atarak koda dönüştürmesini sağlayabilirsiniz. Fiverr ve bionluk gibi sitelerde bu hizmeti verenleri bulabilirsiniz.

Teşekkür ederim :) tasarım hoşuma gitti kendim yazıp yayınlayacağım yayınladığım zaman link yaplaşırım buraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı