Filistin iddiaları hakkındaki video doğru mu?

Şöyle söyleyeyim yahudiler gizli bir şekilde. Tapu memurlarına rüşvet vermiştir toprak satın almak için. Normalde toprak satın almaları yasak osmanlı Filistin'den. E biliyorsun ekonomisi çökük ülkelerde her şey rüşvetle döner Türkiye'de buna dahil.

Toprak alımları bildiğim kadarıyla Osm. Çöküşünden sonra başladı. Yanlış ise düzeltin lütfen.
Senin zihniyetindeki insanlar dünyayı yaşanmaz kılıyor.
Ama söyledikleri harfi harfine doğru, ona ne diyeceğiz?

Türk'ü arkasından vurmayan var mı?
Yok. İşte bu yüzden kimseye güvenemeyiz.
Asker gönderildi mi? Gönderilmesin. Oraya göndereceklerine Doğu Türkistan’a göndersinler. Akılları fikirleri Araplar ümmet kardeşimiz anca bu.
Ben asker gönderilmesinin o kadar kolay olacağını sanmıyorum. İsraili karşımıza almak istemeyiz. Ayrıca yıllardır Doğu Türkistanda soykırım yapılıyor kimsenin umrumda değil filistin olayları çıktığından beri herkes hikayesinde paylaşıyor. Garibime gitti.

Senin zihniyetindeki insanlar dünyayı yaşanmaz kılıyor.
Sen git tüm ömrünü bilime ve teknolojiye ada gelsin 10 çocuk yapan Filistinli'ler seni azınlıkta bırakmaya kalkışsın oldu. Dindar ve namuslu toplumlar sadece çocuk üretir, dünyaya zararlıdırlar çünkü sadece tüketirler. Kaynak bırakmazlar.

Sen git tüm ömrünü bilime ve teknolojiye ada gelsin 10 çocuk yapan Filistinli'ler seni azınlıkta bırakmaya kalkışsın oldu. Dindar ve namuslu toplumlar sadece çocuk üretir, dünyaya zararlıdırlar çünkü sadece tüketirler. Kaynak bırakmazlar.

Ne yaptın sen bugüne kadar? Ne okuyorsun? İcadın falan var mı? İnsanlık yararına ne yaptın? Çok iyi, mükemmel bir bilim adamı veya mucit olmalısın ki bu kadar kesin yargı koyabiliyorsun. Böyle bir adamdan mükemmel bir icat beklerim ben.

Asker gönderildi mi? Gönderilmesin. Oraya göndereceklerine Doğu Türkistan’a göndersinler. Akılları fikirleri Araplar ümmet kardeşimiz anca bu.
Doğu Türkistan'a hiçbir şey yapamayız. En fazla kınarız.(Göstermelik)
Oradakileri ya Anadolu'ya davet edeceğiz, Bulgar göçmenleri gibi ya da ABD Çin'i 7'ye bölecek diye bekleyeceğiz. (Gerçekleşeceğini sanmıyorum).
Uygur Özerk Bölgesi çok zengin yer altı kaynaklarına sahip.
Ayrıca Çin'in 7 ülkeye açılan ihracat kapısı.
Tarih boyunca hiç bir zaman Çin'in egemenliğinde olmamış bölge.
Ama Türkler bir kaç asırdır maalesef Ruslar ve Çinler arasında en kötü zamanını yaşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı