Sürprizbozan Film izledikten sonra halüsinasyon görmek

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DERSEBA

Decapat
Daha fazla  
Film Better Call Saul. Normalde korkunc olmayan dizi. Ben de biliyorum ama bir sahne vardi. 2 tane kaykaycı çocuk bir kişiyi dolandirmaya calisiyordu. Sonra Tuco Salamanco gözlerini kesiyordu. O sahneden sonra halüsinasyon görmeye başladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben normal olarak değerlendirdim. Eğer kısa bir cevap istiyorsanız her insan halüsinasyon görebilir bunda sıkıntı yok ve zaten bir şeyin sizi tetiklemesi yani aşırı uyarılmanız sonucu olması bu durumun sağlıksız olmadığını gösterir ancak eğer şikayetleriniz devam ederse bir psikiyatriste görünebilirsiniz. Çünkü şunu da söyleyeyim, şizofren insan ile sağlıklı insan bu halüsinasyonun gerçekle gerçek olmadığını ayırt edebilir genellikle.

Ben normal olarak değerlendirdim. Eğer kısa bir cevap istiyorsanız her insan halüsinasyon görebilir bunda sıkıntı yok ve zaten bir şeyin sizi tetiklemesi yani aşırı uyarılmanız sonucu olması bu durumun sağlıksız olmadığını gösterir ancak eğer şikayetleriniz devam ederse bir psikiyatriste görünebilirsiniz. Çünkü şunu da söyleyeyim, şizofren insan ile sağlıklı insan bu halüsinasyonun gerçekle gerçek olmadığını ayırt edebilir genellikle.

Bazen ayırt edemiyorum o da boş bir mekan gördügümde insan görüyorum gözümü kapatıp açtıgımda gidiyor.

Film better call saul. Normalde korkunc olmayan dizi. Ben de biliyorum ama bir sahne vardi. 2 tane kaykaycı çocuk bir kişiyi dolandirmaya calisiyordu. Sonra tuco salamanco gözlerini kesiyordu. O sahneden sonra halüsinasyon görmeye başladım.

Merak etme çok ilerlerse sorun.

Geri
Yukarı