Interstellar'dan sonra film beğenmemek

• Konuyu başlatan Norm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 4B
N

Norm

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba. İnterstellar'ı ilk çıktığı zamanlarda da izlemiştim dün Turkcell TV+'ta görünce aldık izledik. Bu filmden sonra hiçbir filmi beğenemiyorum acaba bunun gibi güzel bir film bilen var mı ? 2 Kere izledim 1'i sinemada 1'i evde açıkçası 2 kere daha izlerim sanırım :D

Armageddon ( 1998 ) izlemiştim. Senin hoşuna gider mi bilemiyorum ancak ben filmi çok beğendim. Filmi ilk izlediğim hafta dayanamayıp bir kere daha izlemiştim. Tavsiye edebileceğim bir filmdir.

Aynı olay bende de oldu hocam interstellar izledim ve film izlemez oldum nadir film beğeniyorum. Bioshock İnfinite oynadığımda da aynı etki oldu. Artık ne oynasam oynayayım zevk alamıyorum.

Prometheus , Gravity (Olağanüstülük yok.) izlemediysen izle. Interstellar kadar olmasada güzel bilim kurgu filmleri.

Fight Club kral filmdir en az İnterstellar kadar iyidir. Yani ölmeden önce Fight Club'ı izlemeye çalış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı