Sürprizbozan Film izledikten sonra halüsinasyon görmek

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam öyle bir sahne görmedim ben Better Call Saul'da, kaçıncı bölümdü?
usta kaykaycı vardı saul goodmane carpiyodu ondan sonra saul goodman o kaykaycıları bulup davadan para kazandırcaktı ama yanliş kişiye geliyodu ordanda tuco salamancoya baglaniyo 1.sezon 3 yada 2. bölüm galiba kızıl sacli cocuk gibi 21 ytaşinda adamlar var

Öyle bir sahne yok. Emin misin? Parmak falan olmasın o? Ayrıca kesmeye çalıştığı parmak, Jimmy'nin parmağı. O kaykaycıların ise bacaklarını kırıyordu.
lan bacaklarınımı kırıyodu ben göz sanıp kapatmıstım sonra titremiştim hammurabi kanunlari diye sacmaliyodu

usta kaykaycı vardı saul goodmane carpiyodu ondan sonra saul goodman o kaykaycıları bulup davadan para kazandırcaktı ama yanliş kişiye geliyodu ordanda tuco salamancoya baglaniyo 1.sezon 3 yada 2. bölüm galiba kızıl sacli cocuk gibi 21 ytaşinda adamlar var

lan bacaklarınımı kırıyodu ben göz sanıp kapatmıstım sonra titremiştim hammurabi kanunlari diye sacmaliyodu

Siz yanlış anlamışsınız işte, bende öyle bir bölüm mü var diyorum içimden.

Usta kaykaycı vardı saul goodmane carpiyordu ondan sonra saul goodman o kaykaycıları bulup davadan para kazandıracaktı ama yanlış kişiye geliyordu oradanda tuco salamancoya baglaniyor 1.sezon 3 ya da 2. bölüm galiba kızıl sacli çocuk gibi 21 ytaşinda adamlar var

Lan bacaklarınımı kırıyordu ben göz sanıp kapatmıstım sonra titremiştim hammurabi kanunlari diye sacmaliyordu

Dostum kısaca sahneyi yanlışlıkla fazla psikopat bir versiyonu sanmışsın bu da haliyle bilinçaltını etkileyip istemeden seni korkutmuş.
Olur böyle şeyler takmamaya çalışmak yerine aç sahnenin doğrusunu izle geçer korkun.
Bende orta okulda Mortal Kombat 9 hastasıydım ama Milena win alıp maskesini çıkarttığında korkmak yerine iğrensem de geceleri perde hışırayınca falan ödüm patlardı :D

Dostum kısaca sahneyi yanlışlıkla fazla psikopat bir versiyonu sanmışsın bu da haliyle bilinçaltını etkileyip istemeden seni korkutmuş.
Olur böyle şeyler takmamaya çalışmak yerine aç sahnenin doğrusunu izle geçer korkun.
Bende orta okulda Mortal Kombat 9 hastasıydım ama Milena win alıp maskesini çıkarttığında korkmak yerine iğrensem de geceleri perde hışırayınca falan ödüm patlardı :D
hocam suan yeniden izlemedim ama geçmesi gerekirdi hala geçmedi başka olaylarda olabilir

Geri
Yukarı