Film İzlerken Kaç TL'lik Cips Alırsınız?

Ben nasıl yediğimi hatırlayamıyorum,nasıl yediiysem :D.Genellikle kalkıp kıymalı makarna yaparım yanınada kocaman demlik çay. Çok güzeller. Ama cok fazla soda iciyorum ama asırı asırı fazla 10 sise felan iciyorum. Bazen A101'de ucuz ıvır zıvır bulursam onları yiyorum.

Cips almam.
:rolleyes:

Daha çok sıvıları tercih ederim. Kahve, soda, su.
Kesinlikle katılıyorum. İçecek sınırım ise en fazla 15Tl'dir. Bir de yorumunuzu okurken aklıma geldi. O kahveyi içerken, filmin sesinin azalmasıyla karton bardaktan çıkan ses geldi aklıma ya da plastik şişenin sesi :vıy:. Birde arkada oturup da, RedBull içerken şişe ile oynayanlar aklıma geldi :şaftıkaymış:.

Dizi, film izlerken genelde, hatta kesinlikle bir şey yemem ve ya içmem. Çünkü kulak zarım delik olduğu için midir nedir bilemem. Bir şey yerken ve ya içerken ağzımdakinin sesini çok fazla duymaktan film ve ya dizinin sesini duyamıyorum. Onun için tek ve ya başkalarıyla izlemem pek bir şey değiştirmiyor. Genelde ne yiyeceksem yerim içeceksem içerim sonra izlerim.:D

4 liralık olandan alırım gerçi geçen hafta 3.5 liraydı. Haftaya da 4.5'a yükselecekmiş bundan sonra fiyat yerine gramajına bakayım zamlara yetişilmiyor.

Lipton Ice Tea Limon VE Lays fırından yoğurtlu yanında ise karabiber nane tuz ve çok az kırmızıbiberli yoğurt sosu ona banarak cipsleri yiyorsun ve yanına da ekstra olarak nadiren çikolata para varsa pringles tek atıyor ama genelde ilk seçim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı