Film tavsiyesi

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Merhaba, izlediğim filmler birbirine uzaktan yakından alakası olmayan filmler yani özellikle sevdiğim bir film tarzı yok. What happened to Monday, V for Vendetta gibi filmlere ilgim daha çok. Önerisi olan yazsın lütfen. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, izlediğim filmler birbirine uzaktan yakından alakası olmayan filmler yani özellikle sevdiğim bir film tarzı yok. What happened to Monday, V for Vendetta gibi filmlere ilgim daha çok. Önerisi olan yazsın lütfen. :)
Bridge of spies seversin belki. Soğuk savaş döneminde sovyetlerin ve amerikanın yakaladığı ajanları takas etmesini konu alıyor. Gerçek bir hikaye şuan aklıma bu geldi sadece umarım beğenirsin.

Merhaba, izlediğim filmler birbirine uzaktan yakından alakası olmayan filmler yani özellikle sevdiğim bir film tarzı yok. What happened to monday, v for vendetta gibi filmlere ilgim daha çok. Önerisi olan yazsın lütfen. :)

The Giver savaşlardan dolayı insanların büyük bir kısmı ölmüş bir gelecekte savaşları bitirmek için insanların duygularını ve hislerini alıyorlar filmin evreni bu distopik bir film çok iyi film bittikten sonra duygular hayat ne güzel bir şeymiş dedim. :D
Merhaba, izlediğim filmler birbirine uzaktan yakından alakası olmayan filmler yani özellikle sevdiğim bir film tarzı yok. What happened to monday, v for vendetta gibi filmlere ilgim daha çok. Önerisi olan yazsın lütfen. :)

Good will hunting, flipped (bu filmde biraz daha farklı bir şey denemişler çok iyi olmuş seversin) ve looper, catch me ıf you can, papillon bunların hepsini herkes sever bence izleyip sevmedim diyen arkadaşım olmadı tüm arkadaşlarıma tanıdığım tanımadığım herkese önerdim sayılır. :D

Geri
Yukarı