Filtre kahve makinesi tavsiyesi

men0fhonor

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Bütçem 1000 lira civarında. 1000 liranın üzerine çok da çıkmak istemiyorum ama bu kaçmaz diyeceğiniz öneriler olursa çıkabilirim.

Electrolux ve Philips markaları arasındayım siz ne dersiniz?

Bende cihaz almak istiyorum. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Pilastik kokusu falan yapıyor mu?

Geleli 1 hafta anca oluyor. Plastik kokusu gelmedi bana zaten gelmemesi için Philips'i aldım. Çok daha uyguna dandik markalar da var ama onlardan çok yüksek ihtimal plastik tadı ve kokusu gelir.
Kısa süreli deneyimlerim şu şekilde: Kullanımı çok basit. İnternette videoları var zaten anlatmama gerek yok diye düşünüyorum. Kahveyi 3-4 dakikada hazır ediyor ve gerçekten sıcak oluyor. Kahve hazır olduktan sonra ses çıkarmıyor keşke öyle bir özelliği olsaymış.

Geleli 1 hafta anca oluyor. Plastik kokusu gelmedi bana zaten gelmemesi için Philips'i aldım. Çok daha uyguna dandik markalar da var ama onlardan çok yüksek ihtimal plastik tadı ve kokusu gelir.
Kısa süreli deneyimlerim şu şekilde: Kullanımı çok basit. İnternette videoları var zaten anlatmama gerek yok diye düşünüyorum. Kahveyi 3-4 dakikada hazır ediyor ve gerçekten sıcak oluyor. Kahve hazır olduktan sonra ses çıkarmıyor keşke öyle bir özelliği olsaymış.

Bunu zamanla tecrübe edebilirsiniz. 30 dk sonra cihaz otomatik kapanır.

Geri
Yukarı