Filtre kahve önerisi

183206

Megapat
Makaleler
1
French press ile hazırlayacağımdan kalın öğütülmüş olması gerekiyor. Kalın öğütülmüş filtre kahve önerir misiniz?
Çikolata aromalıları merak ediyorum, çikolata aromalı olursa daha iyi olur.
Fiyatı çok yüksek olmasın lütfen, ortalama filtre kahve fiyatının çok üstünde olmazsa iyi olur.

Aromalı kahve içerseniz bir anlamı yok. Benim bu konuda bir tavsiyem yok.

Her kahve kalın öğütülebilir. French press için de illa kalın öğütüme de gerek yoktur. Bir kahveci orta öğütüp diğeri kalın öğütebilir, onların tercihine kalmış.

Fiyatlar çok arttığı için uygun kahve bulmak çok zorlaştı ve sizin çok yüksekten kastınızı ben bilemeyeceğim ancak kendimce pek çok kişi tarafından alınabilir olduğunu düşündüğüm birkaç kahve önerebilirim. Bunların bazılarını deneyimledim bazılarını deneyimleyenlerden duydum. Ayrıca her kahve french press'te demlenebilmesine rağmen bu önerdiklerim daha çok yakışacak tipte olanlar... Market fiyatlarından yüksek olduğunu biliyorum ama çok daha taze ve lezzetli olacağına emin olabilirsiniz. Öğütüm seçeneğini french press olarak işaretlemeyi veya Trendyol'da soru sor kısmından sipariş numaranızı ileterek french press için öğütülmesini talep etmeyi unutmayın.

Brezilya Gildo Neto (Favori)

Honduras Comsa

Brezilya Jaguar

Honduras Trifino

El Salvador Cuzcachapa

Her kahve kalın öğütülebilir. French press için de illa kalın öğütüme de gerek yoktur. Bir kahveci orta öğütüp diğeri kalın öğütebilir, onların tercihine kalmış.

Fiyatlar çok arttığı için uygun kahve bulmak çok zorlaştı ve sizin çok yüksekten kastınızı ben bilemeyeceğim ancak kendimce pek çok kişi tarafından alınabilir olduğunu düşündüğüm birkaç kahve önerebilirim. Bunların bazılarını deneyimledim bazılarını deneyimleyenlerden duydum. Ayrıca her kahve french press'te demlenebilmesine rağmen bu önerdiklerim daha çok yakışacak tipte olanlar... Market fiyatlarından yüksek olduğunu biliyorum ama çok daha taze ve lezzetli olacağına emin olabilirsiniz. Öğütüm seçeneğini french press olarak işaretlemeyi veya Trendyol'da soru sor kısmından sipariş numaranızı ileterek french press için öğütülmesini talep etmeyi unutmayın.

Brezilya Gildo Neto (Favori)

Honduras Comsa

Brezilya Jaguar

Honduras Trifino

El Salvador Cuzcachapa
TAFT kahvesini hiç denediniz mi? Sabahları ayılmak için iyi olabilir.

TAFT kahvesini hiç denediniz mi? Sabahları ayılmak için iyi olabilir.
Taft kahvesini yıllar önce denemiştim, bu ara gece uyanık kalmak istediğim için tekrar denedim. Tat olarak hoşuma gitmedi ama gerçekten uyku açan ve dikkatli kullanılması gereken bir kahve. Ben ki günde 3-4 kupa kahve içmeye alışkın ve kafeinin etkisini hiç hissetmeyen biri olarak 6 saat arayla 2 kupa taft içtim karnıma ağrılar girdi. Küçük bir kupası bile çok fazla işe yarayıp yarım saat içinde uyku açıyor. Ben olsam sabah uyanmak için kullanmam günü rahatsız geçirebilirsiniz dozajı kaçırırsanız.

French press için de illa kalın öğütüme de gerek yoktur.
French press için kalın öğütülmüş olmasının şart olduğunu düşünüyorum.
Evdeki ince kahveyi demlediğimde bardağın dibinde telve kalıyor biraz da olsa.
French press çok ince kahveyi tam olarak süzemiyor. Kağıt filtre için daha uygun oluyorlar sanırım.
Çikolatalı kahveyi sadece merak ettiğimden denemek istiyorum, beğenmezsem bir daha almam.

Teşekkürler önerileriniz için. Siteler güvenilir midir peki?

French press için kalın öğütülmüş olmasının şart olduğunu düşünüyorum.
Evdeki ince kahveyi demlediğimde bardağın dibinde telve kalıyor biraz da olsa.
French press çok ince kahveyi tam olarak süzemiyor. Kağıt filtre için daha uygun oluyorlar sanırım.

Çikolatalı kahveyi sadece merak ettiğimden denemek istiyorum, beğenmezsem bir daha almam.

Teşekkürler önerileriniz için. Siteler güvenilir midir peki?
%100 güvenilirdir. Hepsi sadece kaliteli çekirdekler kullanmakta ve özenle kavurmaktadır. Herhangi bir sorunda ulaşırsanız illa ki yardımcı olurlar :)

Geri
Yukarı