Filtre kahve önerisi

Elsun

Decapat
Merhabalar, acılığı olmayan hafif tadı-aroması çikolatalı gibi bir kahve arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, acılığı olmayan hafif tadı-aroması çikolatalı gibi bir kahve arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Tchibbo mu neydi o markanın brazillian mild diye bir kahvesi vardı ağaç resimli onu içip çok beğenmiştim yumuşak içimli fakat tadı normalden biraz daha acı değil çok fark yok su ve süt ile içince çok güzel oluyor.

İzmir/Selçuk'ta Buegros adlı bir kavurucu var.İnternet sitesi https://buegros.com/ ne kadar boş olsada,harika kahveleri olduğunu duydum şeftali,çikolata,cevizli gibi çeşitleri var bende bir ara ısmarlıyacam.Çok övgü var.

İnternetten sipariş edecekseniz Starbucks, Tchibo gibi hazır satış yapan markalardan almanızı önermem. Kavurma tarihini kontrol edemeyeceğiniz için büyük ihtimal tazeliğini kaybetmeye başlamış bir paket elinize ulaşabilir. Daha çok, tavsiye edilen 3.nesil kahve satıcılarından, kavurma tarihi bilgisi alarak alışveriş yapmak daha uygun ve verimli olacaktır. 1 aydır evde çeşitli kahveler denemiş olarak en sevdiğim Colombia Supremo oldu. Öğütücünüz varsa çekirdek olarak alabilir ya da hangi demleme yöntemini kullanıyorsanız ona göre öğütme yaptırıp daha taze bir kahve alabilirsiniz.
Kendi kullandığım ve aynı gün UPS kargo ile gönderim yapan sitenin adresi Ana Sayfa - Sezy Coffee Kahve daima iyi bir fikirdir... - Filtre Kahve
Ek olarak instagram hesaplarından mesaj yazarsanız anında her türlü sorunuza cevap verirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı