Çözüldü Filtre tuşları açık mı kapalı mı olmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhabalar,
Daha demin klavyemdeki tuşları algılanması için 3 saniye basılı tutmam gerekiyordu. Sonra ayarlardan filtre tuşlarını kapayınca sorunum düzeldi. Filtre tuşlarını kapalı tutmam sakıncalı mı? Filtre tuşları neye yarar? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Filtre Tuşları, klavye yinelenme hızını denetlemek ve yinelenen anahtarları yok saymak için kullanabileceğiniz bir erişilebilirlik seçeneğidir. Kapalı tutabilirsiniz, sizin isteğinize kalmış. O yanlışlıkla basılmalar için diye tahmin ediyorum.
Filtre Tuşları, klavye yinelenme hızını denetlemek ve yinelenen anahtarları yok saymak için kullanabileceğiniz bir erişilebilirlik seçeneğidir. Kapalı tutabilirsiniz, sizin isteğinize kalmış. O yanlışlıkla basılmalar için diye tahmin ediyorum.

Çözüm

Kapalı tutulması geçikmeyi azaltıyor yani, doğru mudur?

Kapalı tutulması geçikmeyi azaltıyor yani, doğru mudur?

Gecikme değil de eğer eliniz sürekli başka bir tuşa gidiyorsa onun basmasını önlemek için var diye tahmin ediyorum. Ama kapalı tutarsanız gecikme olarak 3 saniye erken basacaktır, öyle söyleyeyim. :D

Geri
Yukarı